Детоксил інструкція по застосуванню

Детоксил фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Детоксил таблетки №30 (15х2)
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад на 1 таблетку: активні інгредієнти:

Вітамін С

60 мг

Пантотенова кислота

25 мг

Магній

25 мг

Екстракт артишоку

25 мг

Екстракт грейпфрута

25 мг

Екстракт кульбаби лікарської

25 мг

L-метіонін

20 мг

Вітамін Е

15 мг

N-ацетилцистеїн

15 мг

Ніацин (вітамін В3)

13,5 мг

Цинк

7,5 мг

Тіамін (вітамін В1)

6 мг

Вітамін В6

5 мг

Фосфатидилхолін

5 мг

Рибофлавін (вітамін В2)

2,5 мг

Залізо

2,5 мг

Марганець

2 мг

Натуральна суміш каротиноїдів

1 мг

Мідь

0,5 мг

Вітамін А

200 мкг

Фолієва кислота

200 мкг

Йод

100 мкг

Селен

60 мкг

Біотин (вітамін Н)

15 мкг

Вітамін В12

10 мкг

Вітамін D3

2,5 мкг

допоміжні речовини: 

  • наповнювачі: двоосновний фосфат кальцію, целюлоза мікрокристалічна, прежелатинізований кукурудзяний крохмаль, мальтодекстрин;
  • антикомкувачі: силікати магнію, стеаринова кислота, двоокис кремнію, магнію стеарат;
  • в’яжучий елемент: полівінілпіролідон;
  • розпушувач: полівінілполіпіролідон; покриття таблетки: барвник: мідні комплекси хлорофілів.

Без ГМО.

Властивості:

Детоксил має жовчогінні, гепатопротекторні, гіпотензивні, гіполіпідемічні, гіпоглікемічні, гіпохолестеринемічні, сечогінні та антиоксидантні властивості.

Дія Детоксилу зумовлена активними речовинами, що входять до його складу.

N-ацетилцистеїн бере участь у захисті печінки від впливу токсичних речовин. Здатність цетилцистеїну знешкоджувати хімічні речовини робить його активним детоксикантом.

L-метіонін впливає на обмін жирів та фосфоліпідів у печінці й таким чином відіграє важливу роль у профілактиці та лікуванні атеросклерозу. Є  основним постачальником сірки, що являє собою натуральний хелатоутворювальний агент для важких металів (речовина, що здатна зв’язувати токсини); відповідає за зниження рівня гістаміну в крові, і саме тому він позитивно впливає на зменшення симптомів алергії.

Фосфатидилхолін – універсальний будівельний компонент клітинних мембран. Бере участь у регенерації клітин печінки, підвищує детоксикаційну здатність печінки і у такий спосіб нормалізує її функцію.

Екстракт артишоку має жовчогінні, сечогінні, гепатопротекторні та гіполіпідемічні властивості. Сприяє посиленню жовчовиділення та виділенню із організму зотовмісних речовин (сечовини, креатиніну), токсинів, а також знижує вміст загального холестерину в крові.

Екстракт грейпфрута містить активну речовину інозитол, яка перешкоджає накопиченню жирів і сприяє виведенню токсинів з печінки. Також до його складу входить нарингін, який перешкоджає засвоєнню жирів, прискорює обмін речовин, поліпшує роботу кишечника й стимулює процес травлення, що в результаті сприяє схудненню.

Екстракт кульбаби лікарської стимулює функціональну активність шлунково-кишкового тракту, має антиатеросклеротичні, гепатопротекторні, жовчогінні, антианемічні, відхаркувальні, седативні та гіпоглікемічні властивості.

Вітамін А сприятливо впливає на зір у сутінках та на формування відчуття кольору. Бере участь в регулюванні обмінних процесів у шкірі, слизових оболонках очей, дихальних, травних і сечовивідних шляхах, підвищує опірність організму до інфекцій.

Вітамін С (аскорбінова кислота) сприяє засвоюванню організмом білків, заліза, низки вітамінів, регулює обмін холестерину, бере учать у синтезі колагену, необхідного для формування, росту і відновлення кісток, шкіри, хрящів, м’язів, регулює згортання крові, проникність судин, підвищує стійкість організму до несприятливих факторів довкілля, стимулює кровотворення. Виконує функцію антиоксиданта – захищає клітини від шкідливої дії вільних радикалів, які порушують обмін кисню в організмі.

Вітамін Е (токоферол) позитивно впливає на функцію статевих та іншихндокринних залоз, діяльність м’язів, сприяє засвоюванню жирів, вітамінів А, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.

Цинк необхідний для нормальної функції залоз внутрішньої секреції (гіпофіза, підшлункової, передміхурової та статевих). Має ліпотропні та кровотворні властивості, входить до складу інсуліну і низки ферментів, які забезпечують процеси дихання. У хворих на цукровий діабет цинк сприяє нормалізації рівня холестерину в  сироватці крові та цукру в крові.

Біотин (вітамін Н) запобігає виникненню сухості та лущення шкіри, допомагає підтримувати здоров’я волосся, покращує чутливість смакових рецепторів язика, сприяє запобіганню виникнення симптомів дерматиту, а також підтримує енергетичний баланс та сприяє нормалізації апетиту.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) є протианемічним вітаміном, бере участь у всіх обмінах речовин (білковому, вуглеводному та жировому), гальмує дегенеративні зміни у нервових тканинах та сприяє їхньому нормальному функціонуванню.

Рибофлавін (вітамін В2) необхідний для нормальної роботи печінки, шлунка, сприяє нормалізації зору, впливає на ріст та розвиток плода, бере участь у обміні речовин та синтезі гемоглобіну. Запобігає можливому виникненню слабкості, погіршенню апетиту, депресії та інше, сприяє бадьорості та покращенню загального тонусу організму.

Піридоксин (вітамін В6) сприяє поліпшенню обміну ліпідів та білків, стимулює синтез ненасичених жирних кислот, необхідний для нормального функціонування нервової системи.

Ніацин (вітамін В3) потрібен для забезпечення процесів біологічного окислення. Сприяє усуненню дратівливості, кволості, насичує організм енергією, сприяє гарному самопочуттю та нормалізації сну.

Виробник:

ТОВ "Універсальне агентство" Про-фарма"

Місцезнаходження виробника:

Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Е

Рекомендації до застосування:

Застосовувати як дієтичну добавку до раціону харчування – додаткове джерело водо- та жиророзчинних вітамінів (С, А, D3, Е, Н, натуральної суміші каротиноїдів, пантотенової кислоти, вітамінів групи В), макро- та мікроелементів (заліза, марганцю, йоду, селену), незамінних сірковмісних амінокислот, фосфатидилхоліну, гіркот, терпенів, стеролів, інуліну, флавоноїдів (зокрема нарингіну) з метою загального зміцнення організму та створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму людини, зокрема під час обмеженому режиму харчування, дієті.

Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Детоксилу, сприяє нормалізації функціонального стану печінки та гепатобіліарної системи, шлунково – кишкового тракту та нирок при хронічних захворюваннях та ураженнях токсичними речовинами різного походження; поліпшенню обміну речовин при захворюваннях шкіри.

Детоксил у вагітних з екстрагенітальною патологією не спричиняє алергічних реакцій. Сприяє суттєвому покращенню загального стану організму, нормалізації вуглеводного обміну при цукровому діабеті (І типу) та артеріального тиску в комплексі з гіпотензивними препаратами при артеріальній гіпертензії (І та ІІ стадії), суттєвому зменшенню виникнення таких ускладнень під час вагітності, як анемія, ранній та пізній гестоз, дистрес плода. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим по 1-2 таблетки на добу під час або після прийому їжі, запиваючи склянкою води. Таблетку рекомендовано не розжовувати.

Курс споживання 4 тижні, в подальшому курс та термін споживання визначає лікар індивідуально.

Доза може бути збільшена лікарем.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Умови зберігання:

Термін зберігання: 3 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Таблетки в блістері № 30.

Маса нетто 1 таблетки: 1230,5 мг ± 10 %

Додатково:

Представництво «Дельта Медікел Промоушнз АГ» в Україні, 08132, м. Вишневе, вул. Чорновола, 43, тел.: (044) 585-00-41.

www.vitabiotics.com.ua

www.detoxil.com.ua

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Фарширований перець при панкреатиті
Роль фаршированого перцю в збалансованому харчуван...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама