Детрімакс інструкція по застосуванню

Детрімакс фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
капсули по 1000 МЕ №60 (15х4)
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

На 1 капсулу: вітамін D3 (холекальциферол) 25 µg (мкг) – 1000 IU (МО).

Допоміжні речовини: сафлорова олія; оболонка: желатин, гліцерин, вода.

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

1 капсули: білки – 0,04 g (г); жири – 0,08 g (г), вуглеводи – 0,02 g (г); енергетична цінність (калорійність) 1 капсули: 1,0 kcal (ккал).

На 100 g (г) продукту: білки – 24,85 g (г); жири – 56,66 g (г), вуглеводи – 14,06 (g) г; енергетична цінність (калорійність) на 100 (g) г продукту: 643,1 kcal (ккал).

Властивості:

ДЕТРІМАКС® 1000 – капсули, що містять вітамін D3 (холекальциферол), розчинений в сафлоровій олії, що покращує засвоєння вітаміну D3.

Властивості вітаміну D3:

Вітамін D3 – життєво важливий жиророзчинний вітамін, необхідний для забезпечення діяльності практично всіх органів і систем людського організму.

 • Кісткова система. Вітамін D3 бере участь в регуляції фосфорно-кальцієвого обміну: сприяє засвоєнню кальцію в кишківнику, підтримує необхідний рівень кальцію та фосфору в крові, активізує кістковий метаболізм. Сприяє забезпеченню міцності кісток і зубів, зниженню ризику розвитку рахіту, остеомаляції.
 • Ендокринна система. Вітамін D3 впливає на метаболізм глюкози і інсуліну, а дефіцит вітаміну D3 є фактором ризику для розвитку інсулінорезистентності, порушення толерантності до глюкози. Вітамін D3 може стимулювати секрецію інсуліну бета-клітинами підшлункової залози, а також опосередковано активує кальцій-залежну ендопептідазу бета-клітин, яка перетворює проінсулін в активний інсулін. Вітамін D3 може впливати на чутливість тканин до інсуліну безпосередньо, стимулюючи експресію рецепторів інсуліну в клітинах. Вітамін D3 позитивно впливає на ліпідний обмін, сприяючи зниженню в крові рівня загального холестерину, тригліцеридів та ліпідів низької щільності. Вітамін D3 відіграє істотну роль в корекції ожиріння і перебігу метаболічного синдрому.
 • Репродуктивна функція. Вітамін D3 стимулює синтез жіночих і чоловічих статевих гормонів: естрогену, прогестерону, тестостерону. Вітамін D3 позитивно впливає на репродуктивну функцію, як жінок, так і чоловіків. Рекомендується для застосування у пар, які планують вагітність або зазнають труднощів при зачатті дитини. У жінок з достатнім рівнем вітаміну D3 запліднення яйцеклітин відбувається частіше. Нормальний рівень вітаміну D3 дозволяє поліпшити результати екстракорпорального запліднення. Найімовірніше, цей ефект обумовлений впливом вітаміну D3 на ендометрій. Прийом вітаміну D3 дозволяє підвищити товщину ендометрія у жінок з синдромом полікістозних яєчників. Розвиток аденоми передміхурової залози (АПЗ) достовірно асоціюється з дефіцитом/недостатністю вітаміну D3, згідно з наявними даними клінікоепідеміологічних досліджень.
 • Імунна система. Сприяє активації захисної функції організму, позитивно впливаючи як на вроджений, так і набутий імунітет. Вітамін D3 запускає синтез в організмі власних антимікробних пептидів: каталіцідіна і дефензинів. Вітамін D3 сприяє зниженню ризику розвитку застудних захворювань. Вітамін D3 забезпечує регулюючий вплив на зростання, розвиток та оновлення клітин імунної системи. Нестача вітаміну D3 в організмі може призводити до послаблення імунного захисту організму.
 • Нервова система. Позитивно впливає на діяльність нервової системи, у тому числі психо-емоційну сферу та когнітивні функції: настрій, пам’ять, увагу, працездатність, загальний тонус організму. Вітамін D3 бере участь у синтезі нейромедіаторів – біологічно активних речовин, за допомогою яких здійснюється передача імпульсів між нервовими клітинами. Вітамін D3 здатний надавати позитивний вплив на синтез серотоніну та допаміну, які мають величезне значення для нормального психо-емоційного стану людини.
 • Серцево-судинна система. Вітамін D3 є важливим фактором нормального функціонування серцево-судинної системи. Вітамін D3 позитивно впливає на важливі фактори протидії розвитку артеріальної гіпертензії: нормальне функціонування ендотелію, стан м’язової стінки судин, та на процеси згортання крові.
 • Регулювання енергетичного потенціалу клітин. Сприяє зняттю втоми і підвищенню тонусу організму через регулювання власного енергетичного потенціалу клітин. В результаті впливу вітаміну D3 в мітохондріях клітин підвищується синтез АТФ (аденозинтрифосфату), який є власним універсальним джерелом енергії для всіх біохімічних процесів, що протікають в організмі.
 • М’язова система. Вітамін D3 сприяє підтримці сили м’язів і нервово-м’язової провідності, завдяки чому знижує ризик падінь та переломів.
 • Бронхо-легенева система. Вітамін D3 сприяє запобіганню патологічних змін гладких м’язів повітроносних шляхів, регулює скорочення м’язів дихальних шляхів і запальну відповідь, що сприяє нормальному функціонуванню легенів.
 • Властивості сафлорової олії:

  Сафлорова олія – рослинна олія, що отримується з насіння сафлору красильного (Carthamus tinctorius), яка містить Омега-6 поліненасичені жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни Е і К. Сафлорова олія покращує засвоєння вітаміну D3.

  Потреба у вітаміні D3 може підвищується при:

  • недостатньому перебуванні на сонці (у тому числі у зв’язку з графіком роботи)
  • недостатньому споживанні продуктів, що містять вітамін D3
  • вегетаріанській або низькокалорійній дієті
  • проживанні в регіонах з забрудненим довкіллям
  • дефіциті сну
  • використанні кремів з УФ-фільтрами.

  Вживання капсул ДЕТРІМАКС® 1000 (згідно з рекомендаціями щодо споживання) та одночасне помірне перебування під сонячним світлом не дає ризику передозування Вітаміну D3.

  Виробник:

  Юніфарм, Інк., США

  Місцезнаходження виробника:

  вулиця Михайлівська, 15, Київ, 02000

  Рекомендації до застосування:

  Може бути рекомендована для корекції раціонів харчування, як додаткове джерело вітаміну D3 для дорослих, що мають підтверджений недостатній рівень споживання вітаміну D3, та людям похилого віку.

  Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору; належному функціонуванню імунної системи; підтриманню нормального стану кісток і зубів; зниженню ризику розвитку остеопорозу та відіграє важливу роль у функціонуванні м’язів.

  Спосіб застосування та дози:

  Дітям віком від 6-ти років по 1 капсулі 1 раз на 2 дні та дорослим по 1 капсулі 1 раз на день під час вживання їжі, запиваючи водою.

  Термін вживання: 30 днів. Більш тривале споживання узгоджується з лікарем.

  Умови зберігання:

  Термін придатності: 3 роки.

  Не є лікарським засобом.

  Зберігати у первинній упаковці виробника при температурі від +15 °C до +25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Форма випуску / упаковка:

  Капсули масою 150 мг, по 60 капсул у картонній коробці (4 блістери по 15 капсул).

  Медичне застереження
  Дата додавання: 18.11.2023
  Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
  Реклама
  Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
  Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
  З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
  За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
  Реклама
  Профілактика ГРВІ
  Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
  С-реактивний білок при ГРВІ
  Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
  Реклама
  Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
  Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
  Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
  Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
  Реклама