Дол местр інструкція по застосуванню

Дол местр фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
50 мл у флаконі
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 07.04.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 30.04.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

50 мл раствора содержат: водно-глицериновый-спиртовый экстракт молодых побегов малины (Rubus idaeusj 8.5 мг, водно-спиртовый экстракт коры белой ивы (Salix alba) 8 мг, фруктовый экстракт листьев шалфея (Salvia officinalis) 6 мг, водно-спиртовый экстракт плодов прутняка обыкновенного (Vitex Agnus castus) 6 мг, водно-спиртовый экстракт верхушек пиретрума девичьего (Tanacetum Parthenium) 6 мг, фруктовый экстракт корня китайского дудника (Angelica sinensis) 5 мг, водно-спиртовый экстракт верхушек Калифорнийский желтого мака (Eschscholtzia californica) 5 мг; водно-спиртовый экстракт листьев почечного чая (Orthosiphon staminaeus) 3.5 мг, глюконат железа 1 мг, глюконат магния 1 мг.

Властивості:

Дол Местр – комбінований фітопрепарат природного походження, який надає модулюючий і стимулюючий вплив, що призводить до відновлення власного нормального гормонального циклу у жінок. Надає допаміностимулюючу, регулюючу, протизапальну, спазмолітичну, седативну, сечогінну дію.Допамінергічна дія препарату викликає зниження продукції пролактину, тобто усуває гіперпролактинемію. Зниження вмісту пролактину призводить до зворотного розвитку патологічних процесів в молочних залозах і купірує больовий синдром.

Підвищена концетрація пролактину порушує секрецію гонадотропінів, в результаті чого можуть виникати порушення дозрівання фолікулів, овуляції і фази жовтого тіла, що веде до дисбалансу естрадіолу і прогестерону. Саме цей гормональній дисбаланс викликає порушення менструального циклу І проліферативні зміни в молочної залози. Ритмічне вироблення і нормалізація співвідношення гормоів при нормальних рівнях пролактину нормалізує менструальний цикл,  зменшує прояви ПМС і клімакс. Глюконат заліза заповнює втрату заліза при рясних менструаціях. Глюконат магнію усуває психовегетативну лабільність, депресію і нервозність.

Виробник:

«Юніверс Фарм», Україна.

Місцезнаходження виробника:

вулиця Набережно-Лугова, Київ, 02000

Рекомендації до застосування:

Дол Местр вживають для нормалізації гормонального фону при порушенні менструального циклу і безплідді, викликаного функціональною недостатністю жовтого тіла; мастопатії (дифузна, фіброзно-кістозна форма); гіперпролактинемії; передменструальному синдромі (психічна лабільність, запор, набряки, головний біль, масталгия); клімактеричному синдромі.

Протипоказання:

Протипоказано застосовувати краплі Дол Местр дітям до 12 років, при вагітності і в період лактації.

Спосіб застосування та дози:

Дол Местр приймати по 20-30 крапель 2-3 рази на день, за 30 хвилин до їди. Курс лікування 1-3 місяці, в тому числі і під час менструації.Мастопатія – 30 крапель 3 рази на день. У комплексному лікуванні гіперпролактинемії – 40 крапель 3 рази на день.Безпліддя, пов’язане з недостатністю другої фази менструального циклу, – 40 крапель 3 рази на день.Передменструальний синдром (ПМС) – 30 крапель 3 рази на день за 10-15 днів до початку менструації.Дисменорея – 20 крапель 3 рази на день за 2 дні до менструацій і по 40 крапель 3 рази на день протягом менструації.Нерегулярні менструації – 20 крапель 2 рази в день. Аменорея – 20 крапель 3 рази на день.Рясна менструація – 20 крапель 2 рази в день.З метою профілактики клімактеричних розладів – 30 крапель 2 рази в день.З метою лікування симптомів патологічного клімаксу – 40 крапель 3 рази на день.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці. Термін придатності – 3 роки.

Форма випуску / упаковка:

Розчин для прийому всередину. 50 мл у флаконі.

Медичне застереження
Дата додавання: 07.04.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама