Фіорда інструкція по застосуванню

Фіорда фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Пастилки д/розсм., зі смаком лимона, № 30
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Екстракт сланей ісландського моху – 100,02 мг; лактоферин (з молока) – 15,05 мг; екстракт з плодів шипшини – 15,05 мг; арабська камідь– 616,54 мг; сорбітол (70 %) – 468,34 мг; мальтитоловий сироп – 80,07 мг; лимонна кислота – 30,04 мг; концентрат з лимону – 15,05 мг; лимонна олія – 7,56 мг; рослинна олія/карнаубський віск – 1,67 мг; сукралоза – 1,19 мг; рибофлавін – 0,8 мг; вода – до 1,5 г.

Поживна (харчова) цінність на 100 г продукту: білки – 22,0 г, жири – 14,5 г, вуглеводи – 11,0 г.

Енергетична (калорійність) на 100 г продукту: 262,5 ккал/1098,3 кДж.

Властивості:

Добре зволожена слизова оболонка забезпечує комфортне ковтання і мовлення, а також являє собою захисний бар’єр від шкідливих факторів, тому такою важливою є турбота про підтримання належного стану функціонування та зволоження слизової оболонки. Завдяки протимікробній активності та імуностимулюючих властивостей рослинних екстрактів сланей ісландського моху, плодів шипшини та лактоферина, а також з огляду на їх властивості обволікати, заспокоювати, зволожувати і тонізувати, дієтична добавка Фіорда пом’якшує подразнену слизову оболонку горла і гортані, а також захищає голосові зв’язки дітей і дорослих. Пастилку слід повільно розсмоктувати для того, щоб забезпечити її найдовший контакт зі слизовою оболонкою.

Слані ісландського моху (Cetrariaislandica L.) містять слизові речовини, які створюють захисну плівку, корисно діючи на слизову оболонку горла, гортані, голосових зв’язок; чинять заспокійливу та пом’якшувальну дію. До складу сланей входить також комплекс біологічно активних речовин, включаючи природні вітаміни (А, В1, В12), мікро- та макроелементи (йод, марганець, залізо), органічні кислоти, що підтримують в нормі роботу імунної системи, загальний стан та опірність організму до негативних факторів довкілля, в тому числі в період сезонних інфекційно-запальних захворювань.

Лактоферин – це природній білок, що міститься в молоці, є ключовим фактором вродженого імунітету людини, а його присутність в біологічних рідинах і слизової (слина, слізна рідина, кров, молоко) забезпечує першу лінію захисту організму проти широкого спектра патогенних мікроорганізмів. Крім прямого захисного ефекту лактоферин проявляє антиоксидантні та імуномоделюючі властивості.

Шипшина (Rosacanina L.)- рослинне джерело вітаміну С, який бере участь в окислювально-відновних процесах та вуглеводневому обміні, регенерації тканин. Захищає слизову оболонку верхніх дихальних шляхів та сприяє підвищенню опірності організму до захворювань.

Виробник:

Ліктрави, ПрАТ

Місцезнаходження виробника:

Київське шосе, 21, Житомир, Житомирська область, 10002

Рекомендації до застосування:

  • застосовується при сезонних застудних захворюваннях дихальних шляхів;
  • сприяє нормальному функціонуванню слизової оболонки горла та гортані, зменшенню подразнення, першіння та сухості у горлі.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим та дітям від 7 років розсмоктувати від 1 до максимально 6 пастилок щоденно.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С у недоступному для дітей місці. Строк придатності 2 роки від дати виготовлення. Не вживати після закінчення строку придатності.

Форма випуску / упаковка:

30 пастилок, 45 г.

Додатково:

Імпортер: ПрАТ Ліктрави, Україна, 10001, Житомирська обл., м. Житомир, шосе Київське, будинок 21, тел.: (0412)42-72-81, факс:(0412)42-89-64, код 00481181.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама