Лактофільтрум-Еко інструкція по застосуванню

Лактофільтрум-Еко фото, инструкция
Дозування:
Порошок пакетик-саше, № 10
Виробник:

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • 1 пакетик (саше) містить: лігнін харчовий - 670,08 мг, лактулоза - 202,08 мг;
  • допоміжні речовини: фруктоолігосахариди - 1285,42 мг, крохмаль картопляний - 162,50 мг, плісорбат-80 (Е433) - 24,00 мг, ароматизатор харчовий «Ваніль» - 24,00 мг, тальк (Е553b) - 19,92 мг , кремнію діоксид (Е551) - 12,00 мг.

Свойства:

Лактофільтрум-Еко - оригінальний продукт, що складається з двох компонентів; природного сорбенту гідролізного лігніну і лактулози.

Властивості: за рахунок лігніну, що входить до складу Лактофільтрум-Еко, продукт має високу сорбційну активніст, що дозволяє зв'язувати і виводити з просвіту шлунково-кишкового тракту патогенні бактерії, продукти їх розпаду, а також ендо- та екзотоксини. Продукт нейтралізує також надлишок деяких продуктів обміну речовин, в тому числі білірубіну, ХС, сечовини та ін.

Другий компонент продукту - лактулоза, є синтетичним дисахаридом. Без змін проходить шлунково-кишковий тракт до товстої кишки і стимулює розвиток біфідо-і лактобактерій, сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів, правильному засвоєнню вітамінів, мікро- і макроелементів, а також активно стимулює неспецифічний імунітет.

Виробник:

АВВА-Україна, ТОВ, Україна

Місцезнаходження виробника:

м. Київ, вул. Ярославів Вал,13/2Б, т.+38(044)496-92-79

Рекомендації до застосування:

Лактофільтрум-Еко пакетики (саше) рекомендується в якості додаткового джерела нерозчинних харчових волокон (лігніну) і пребіотика лактулози з метою нормалізації функції шлунково-кишкового тракту. Включати в раціон харчування при дисбактеріозі, в тому числі після прийому антибактеріальних препаратів.

Додавати в раціон харчування для запобігання розвитку алергічних захворювань (атопічного дерматиту і хронічної кропив'янки).

Спосіб застосування та дози:

Лактофільтрум-Еко пакетики (саше) вживають: дітям у віці старше 11 років і дорослим по 1 пакетику (саше) 3 рази на добу, дітям у віці 7-11 років - по ½-1 пакетику (саше) 2 рази на добу, дітям у віці 3-7 років - по ½ пакетика (саше) 2 рази на добу, дітям віком до 3 років - за рекомендацією лікаря.

Спосіб приготування: вміст 1 пакетика (саше) висипати в склянку, додати 100-150 мл теплої перекип'яченої води, ретельно перемішати до утворення гомогенної суспензії.

Спосіб вживання: приймати за 1 год до або через 2 години після прийому їжі і лікарських засобів. Тривалість вживання - 14-21 день.

Перед вживанням продукту слід проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Застереження: не рекомендується вживати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, при гострій непрохідності кишечника.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості не більше 75% - 3 роки від дати виготовлення.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція
Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама