Лактофільтрум-Еко інструкція по застосуванню

Лактофільтрум-Еко фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Порошок пакетик-саше, № 10
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

  • 1 пакетик (саше) містить: лігнін харчовий – 670,08 мг, лактулоза – 202,08 мг;
  • допоміжні речовини: фруктоолігосахариди – 1285,42 мг, крохмаль картопляний – 162,50 мг, плісорбат-80 (Е433) – 24,00 мг, ароматизатор харчовий «Ваніль» – 24,00 мг, тальк (Е553b) – 19,92 мг , кремнію діоксид (Е551) – 12,00 мг.

Властивості:

Лактофільтрум-Еко – оригінальний продукт, що складається з двох компонентів; природного сорбенту гідролізного лігніну і лактулози.

Властивості: за рахунок лігніну, що входить до складу Лактофільтрум-Еко, продукт має високу сорбційну активніст, що дозволяє зв’язувати і виводити з просвіту шлунково-кишкового тракту патогенні бактерії, продукти їх розпаду, а також ендо- та екзотоксини. Продукт нейтралізує також надлишок деяких продуктів обміну речовин, в тому числі білірубіну, ХС, сечовини та ін.

Другий компонент продукту – лактулоза, є синтетичним дисахаридом. Без змін проходить шлунково-кишковий тракт до товстої кишки і стимулює розвиток біфідо-і лактобактерій, сприяє нормалізації обміну білків, жирів і вуглеводів, правильному засвоєнню вітамінів, мікро- і макроелементів, а також активно стимулює неспецифічний імунітет.

Виробник:

АВВА-Україна, ТОВ, Україна

Місцезнаходження виробника:

м. Київ, вул. Ярославів Вал,13/2Б, т.+38(044)496-92-79

Рекомендації до застосування:

Лактофільтрум-Еко пакетики (саше) рекомендується в якості додаткового джерела нерозчинних харчових волокон (лігніну) і пребіотика лактулози з метою нормалізації функції шлунково-кишкового тракту. Включати в раціон харчування при дисбактеріозі, в тому числі після прийому антибактеріальних препаратів.

Додавати в раціон харчування для запобігання розвитку алергічних захворювань (атопічного дерматиту і хронічної кропив’янки).

Спосіб застосування та дози:

Лактофільтрум-Еко пакетики (саше) вживають: дітям у віці старше 11 років і дорослим по 1 пакетику (саше) 3 рази на добу, дітям у віці 7-11 років – по ½-1 пакетику (саше) 2 рази на добу, дітям у віці 3-7 років – по ½ пакетика (саше) 2 рази на добу, дітям віком до 3 років – за рекомендацією лікаря.

Спосіб приготування: вміст 1 пакетика (саше) висипати в склянку, додати 100-150 мл теплої перекип’яченої води, ретельно перемішати до утворення гомогенної суспензії.

Спосіб вживання: приймати за 1 год до або через 2 години після прийому їжі і лікарських засобів. Тривалість вживання – 14-21 день.

Перед вживанням продукту слід проконсультуватися з лікарем. Не є лікарським засобом.

Застереження: не рекомендується вживати при індивідуальній чутливості до компонентів продукту, при гострій непрохідності кишечника.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості не більше 75% – 3 роки від дати виготовлення.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама