14-15 серпня 2021 р. у центрах вакцинації Полтави даруватимуть квитки в театр

Дата створення: 01 Вересня 2021
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
14-15 серпня 2021 р. у центрах вакцинації Полтави даруватимуть квитки в театр

Згідно повідомлення Полтавської обладміністрації, жителям Полтави в якості нагороди за відповідальне ставлення до свого здоров’я і запобігання поширенню Covid -19, даруватимуть квитки в театр при проходженні вакцинації.

Голова Полтавської обладміністрації Олег Синегубов уточнив, що для стимулювання процесу вакцинації жителів міста, обладміністрація провела переговори з театрами Полтави, які погодилися в якості підтримки програми вакцинації, подарувати квитки на спектаклі.

Зокрема, «Полтавський театр ляльок і Театр імені Гоголя передадуть жителям Полтави 110 квитків на свої вистави. Вони будуть вручені всім тим, хто прийде в центр вакцинації для отримання першої дози вакцини від Covid-19», – повідомив Олег Синегубов.

Згідно з інформацією Полтавської обладміністрації, в суботу, 14 серпня 2021 р. в центрі вакцинації, який розташований в будівлі ТРЦ «Київ» будуть вручені 60 квитків на виставу «Підземелля» в Театрі ляльок.

У неділю, 15 серпня 2021 р. програма стимулювання вакцинації квитками в театр буде продовжена. Всі хто пройде перше щеплення від Covid -19 в центрі вакцинації, розташованому в палаці дозвілля «Листопад», отримають в якості подарунка 50 квитків від Театру імені Гоголя на спектакль «Тарас Бульба».

Згідно даним МОЗ, станом на ранок 11 серпня 2021 р. у Полтавській області з початку пандемії було зареєстровано 78 504 хворих. За минулу добу кількість нових випадків склала 27. З початку пандемії загальна кількість померлих в Полтавській області від Covid-19 сягнула 1 874 людини, а за даними на 11 серпня в області не було зареєстровано жодного випадку смерті. Згідно з даними МОЗ, з початку пандемії в Полтавській області одужали від коронавируса 76 319 осіб, за добу на ранок 11 серпня 2021 р. видужала 31 осіб.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама