25 років тому світ дізнався про препарат «Віагра»

Дата створення: 28 Березня 2023
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
25 років тому світ дізнався про препарат «Віагра»

27 березня 1988 року Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA) схвалило його для лікування еректильної дисфункції

Силденафіл — лікарська речовина для нехірургічного методу лікування імпотенції — змінив інтимне життя багатьох чоловіків. Саме він є основним компонентом «Віагри», після якого були випущені інші аналогічні препарати. Однак саме ці сині пігулки проти еректильної дисфункції стали першими.

Компанія-виробник Pfizer спочатку створила молекулу силденафілу для лікування серцевих захворювань. Однак під час клінічних випробувань деякі пацієнти повідомили про несподівані ерекції. Це змусило фармацевтів змінити призначення «Віагри».

Згідно зі свідченнями, «Віагру» слід прийняти за годину до статевого акту. Вона посилює ефект, що розслаблює, оксиду азоту — хімічної речовини, що вивільняється під час сексуальної стимуляції. Це збільшує приплив крові до пеніса.

Лікарі зазначають, що «Віагра» не є афродизіаком, не впливає на лібідо чи бажання. Тому не має використовуватися чоловіками, які не мають проблем з потенцією.

Читайте також: Сексуальна активність чоловіків знижує ризик простати на 33%

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама