3 фактори, що впливають на досягнення оргазму

Дата створення: 07 Жовтня 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
3 фактори, що впливають на досягнення оргазму

Згідно з масштабним дослідженням, яке було опубліковано в журналі Archives of Sexual Behavio («Архіви сексуальної поведінки»), на оргазм впливають еротичні повідомлення партнеру протягом дня. Це говорить про те, що для досягнення пристрасті важливо мати не лише прекрасне тіло, але й гнучкий розум

1. Говоріть більше

Те, як ви спілкуєтесь з партнером, впливає на результат, який ви досягнете в ліжку. Пам’ятайте, що три слова «Я тебе люблю» здатні творити чудеса і допомагати у досягненні оргазму. Також не забудьте заохочувати коханого компліментами.

2. Навчіться зосереджуватися

Еротичні фільми змушують повірити, що теплий вигляд і ніжні ласки можуть викликати незабутній оргазм. Насправді для досягнення цього знадобляться невеликі зусилля. Спочатку ви повинні забути про щоденні проблеми, а потім зосередитись лише на сексі. Успіх гарантується.

3. Навчіться себе

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Hormones and Behavio («Гормони та поведінка»), відстань між клітором та відкриттям уретри може впливати на ймовірність оргазму. Принаймні під час проникнення у піхву. Вивчіть своє тіло, яке зберігає багато секретів, але відкриття якого гарантує незабутній оргазм.

Читайте також: Малина на шиї: як якнайшвидше позбутися засмокту

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама