3 незвичні правила, які допоможуть схуднути

Дата створення: 08 Листопада 2022
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
3 незвичні правила, які допоможуть схуднути

Дієтологи радять усім, хто хоче схуднути, дотримуватися правильного харчування і водного режиму, вести активний спосіб життя. Італійські фахівці додають: врахуйте низку інших принципів, які дозволять позбутися зайвої ваги

1. Ведіть щоденник харчування

Американський журнал профілактичної медицини у 2008 році опублікував дослідження за участю 1700 бігунів, які мали зайву вагу. Як виявилося, ті з них, хто вів щоденник харчування понад 5 днів на тиждень, втратили вдвічі більше кілограмів, ніж ті, хто не робив нотаток.

2. Гуляйте на природі

Journal of Environmental Psychology («Журнал екологічної психології»), повідомляє про інший експеримент вчених. Вони запропонували людям, які мали зайву вагу, більше часу проводити на природі. Після такого відпочинку учасники дослідження відчували себе набагато енергійніше. При цьому у них знижувався рівень гормону стресу, кортизолу, що сприяло схудненню. У тих, хто проводив час у мегаполісі, таких результатів не спостерігалося.

3. Більше спілкуйтесь

Згідно з дослідженням, яке у 2012 році було опубліковано в журналі Obesity («Ожиріння»), для схуднення дуже важливо мати однодумців. Так, проведені вченими спостереження показали, що 34% учасників експерименту втрачали не менше 5% маси тіла, якщо знаходили підтримку у друзів та близьких. Ті, хто боровся зі своєю зайвою вагою поодинці, таких результатів не досягали.

Читайте також: 5 правил, які допоможуть швидко досягти плоского животика

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама