4 правила, як схуднути без фізичних вправ

Дата створення: 17 Червня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
4 правила, як схуднути без фізичних вправ

Незважаючи на відсутність фізичної активності, можна досягти зниження ваги

1. Подбайте про дефіцит калорій

Якщо ви хочете схуднути, споживайте менше калорій, ніж витрачаєте. Однак будьте обережні: надмірне скорочення калорій може викликати зворотний ефект. Пропуск прийняття їжі, відмова від вечері, складних вуглеводів та корисних жирів не тільки виснажує організм та послаблює імунну систему, а й гальмує природний обмін речовин.

Хороші результати досягаються шляхом поступового скорочення на 300–500 ккал добової потреби. Це сприяє повільному, але тривалому та контрольованому, а головне, безпечному схудненню.

2. Забезпечте організм клітковиною

Подбайте про те, щоб у раціоні завжди були овочі та фрукти. Вони не лише містять вітаміни, мікроелементи, а й клітковину, яка виконує ключові функції в організмі: прискорює обмін речовин, забезпечує почуття ситості на тривалий час, полегшує травлення.

Крім овочів та фруктів, клітковина також є у крупах (гречка, ячмінь, просо, коричневий рис), висівках та хлібі з борошна грубого помелу. Проте ніколи не збільшуйте споживання клітковини увечері. Це допоможе викликати проблеми зі шлунком, розлад або запор.

3. Дотримуйтесь дробового харчування

Організм людини набагато краще справляється з частим надходженням менших кількостей іжі. Тому краще дотримуватися дрібного харчування. П’ять-шість невеликих порцій краще ніж дві об’ємні, навіть якщо сума калорій в обох випадках буде однаковою.

Під час перекушуйтування їжте низькокалорійні продукти, наприклад, яблука, та пийте воду.

4. Не забувайте про гідратацію

Подбайте про водний баланс організму. Вживаючи воду до і після їжі, ви їсте меншими порціями та швидше викликаєте почуття ситості. Однак варто уникати вживання напоїв під час їжі, адже таким чином ви пригнічуєте секрецію природних ферментів у роті.

Читайте також: 5 правил, які допоможуть швидко досягти плоского животика

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама