4 причини, через які ниють зуби після лікування кореневих каналів

4 причини, через які ниють зуби після лікування кореневих каналів

Лікування кореневих каналів, також відоме як ендодонтичне лікування, проводиться з метою порятунку зуба, коли його м’яка тканина, яка називається пульпою, стає запаленою або зараженою. Ця процедура може запобігти видаленню зуба і зберегти його функцію в ротовій порожнині.

Біль після лікування кореневих каналів зуба може продовжуватись протягом декількох днів, а потім затихнути. Це нормально, пояснюють стоматологи. Але тривалий сильний біль вказує на те, що під час лікування щось пішло не так. Чому після лікування іноді виникає тривалий біль?

Причина №1. Запалення

Інфекція може викликати набряк зубної зв’язки. Через кілька днів після процедури запалення пройде, а разом із ним зникне і набряк.

Однак буває так, що бактерії, що атакували пульпу зуба, вижили та продовжують руйнувати навколишні тканини, що спричиняє біль. І тут допоможе приймання антибіотиків, які призначить лікар.

Причина №2. Велика пломба

Біль може спричинити використання стоматологом надмірної кількості матеріалу для пломбування. Якщо він виступає із зуба, то при кожному прикусі чи стисканні щелепи це викликатиме дискомфорт. Необхідно звернутися до лікаря, щоб він видалив надлишки пломби.

Причина №3. Пульпа, що залишилася

Кутні зуби можуть мати кілька каналів.  Якщо фахівець під час процедури їх не помітив чи очистив не всі від пошкодженої пульпи, це спричинить біль. Він також проявиться, якщо було пропущено один із пошкоджених нервів.

Причина №4. Пошкодження тканин

Під час процедури могли бути випадково пошкоджені або заражені бактеріями перидентальні тканини, що також може спричинити біль.

Після лікування кореневих каналів деякий час може знадобитися, щоб оцінити ефективність процедури. Однак важливо звертати увагу на будь-які незвичайні або симптоми, що продовжуються, і в разі виникнення проблеми негайно зв’язатися з лікарем.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама