4 розумових трюки для покращення сексу

Дата створення: 14 Вересня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
4 розумових трюки для покращення сексу

Пристрасть починається з думки, а оргазм — з передчуття близькості. Але як посилити хвилини насолоди? Скористайтеся простими порадами

1. Стати режисером

Протягом дня доводиться вирішувати безліч проблем. І зовсім не залишається часу, щоби подумати, як пройде романтичний вечір. Але саме бажання дозволяє налаштуватися належним чином!

Намагайтеся протягом дня думати про секс. Так вам буде легше ввечері відвернутися від рутини та швидше збудитися. Станьте режисером! Уявіть, що ви робите разом із партнером, а ввечері реалізуйте з ним усі свої таємні бажання.

2. Забудьте про роботу

Намагайтеся забути про всі проблеми, як тільки переступите поріг будинку і закриєте за собою двері. Інакше бажання покине вас. Краще запам’ятайте: секс — найкращий спосіб зняти стрес. Після занять коханням ви будете розслаблені, задоволені та щасливі.

3. Уявіть свій оргазм

Згадайте свій останній оргазм, енергію, яка пройшла через все ваше тіло, і те неймовірне збудження, яке передувало йому. Запам’ятайте це почуття та намагайтеся частіше згадувати про нього у всіх деталях. Побачте, як незабаром ваше сексуальне життя заграє новими фарбами.

4. Побачити себе очима коханого

Чи відчуваєте непереборне бажання до партнера? Чудово! А тепер уявіть його пристрасний погляд, коли він побачить вас оголеною. Це допоможе налаштуватися на любовну гру та отримати незабутній оргазм.

Читайте також: 5 місць у квартирі, де варто зайнятися сексом

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама