4 симптоми, які вказують на низькокалорійне харчування

Дата створення: 21 Вересня 2022
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
4 симптоми, які вказують на низькокалорійне харчування

Незбалансоване харчування послаблює імунітет, особливо у дітей та літніх людей. Лікарі попереджають: люди, які їдять надто мало, схильні до розвитку анемії та остеопорозу. Вчасно зрозуміти це, допоможуть характерні симптоми

1. Хронічна втома

Організм отримує свою енергію із продуктів. Для того, щоб він функціонував належним чином, потрібна певна кількість калорій. Низькокалорійне харчування може погіршити фізичну чи розумову активності, а також спричинити хронічну втому.

2. Проблеми з волоссям

Дефіцит мінералів спричиняє погіршення волосся. Згідно з дослідженнями, дефіцит білка, мінералів, вітамінів і жирних кислот не тільки сприяє випаданню волосся, але також впливає на їх колір або структуру, що призводить до витончення.

3. Сухість шкіри

Шкіра, яка не отримує вітамін Е, більш схильна до запалення і згубного впливу УФ-променів. Ще одним вітаміном, необхідним для її правильного функціонування, є B3 або ніацин. Він покращує захисний шар шкіри, ліпідний бар’єр епідермісу.

4. Ризик депресії

Згідно з дослідженнями, низькокалорійне харчування, особливо під час вагітності, спричиняє пригнічений стан. Особливо небезпечний дефіцит омега-3 жирних кислот, що підвищує ризик депресії до 71%. Низький рівень вітаміну D відповідає за погіршення психічного здоров’я.

Читайте також: Депресія збільшує ризик серцевих захворювань та діабету більш ніж на 30%: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама