5 фактів про жіночий оргазм, про які багато хто не здогадується

Дата створення: 14 Жовтня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
5 фактів про жіночий оргазм, про які багато хто не здогадується

Якщо для чоловіків секс та почуття не завжди єдині, то для жінки ці два поняття нерозривні. 42% жінок не цікавляться чистим сексом. Він здається їм нудним, якщо немає яскравих почуттів

1. Секс продовжує молодість

Хороший секс не тільки покращує настрій, але робить шкіру більш гладкою, груди — пружними, а тіло — міцним. Американські вчені додають: пари, які займаються сексом хоча б раз на тиждень, виглядають на три-чотири роки молодші за однолітків, у яких статевий акт трапляється рідко.

2. Вагінальний оргазм буває рідко

Вагінальний оргазм досягти досить складно. Річ у тому, що класичні фрикції «вперед-назад» рідко доставляють жінці приємні відчуття. Таких щасливиць лише 20%.

3. Розмір не має значення

Якщо величина пеніса іноді має значення, то розмір клітора — ні. Причина проста: маленький та великий клітор однаково чутливі.

4. Таємнича точка G

Першим про існування таємничої точки G написав у статті гінеколог Ернст Грефенберг. У 1950 році він згадав «оргазмічну точку в піхву, яка може бути призначена для еякуляції». Але тоді мало хто взяв до уваги цю інформацію.

5. Оргазм — гарант вірності

Згідно з дослідженням французької вченої Катрін Солано, гормон щастя, окситоцин, впливає на зміцнення зв’язку з партнером. Оскільки він активно виробляється під час оргазму, можна дійти до висновку: що більше задоволення отримує жінка, тим більше вона прив’язується до партнера.

Читайте також: Чим небезпечна статева помірність

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама