5 корисних звичок харчування, які допоможуть не допустити появу зайвої ваги

5 корисних звичок харчування, які допоможуть не допустити появу зайвої ваги

Здорове харчування, багате на вітаміни, мінерали та антиоксиданти, допомагає зміцнити імунну систему та знизити ризик розвитку різних хронічних захворювань, таких як діабет ІІ типу та рак.

1. Дрібне харчування

Дрібне харчування — перша гарна звичка, яка допоможе вам відновити самопочуття організму. У день необхідно 5 приймань їжі. Бажано дотримуватися регулярного графіка і не пропускати жодного приймання. До них відносяться: сніданок, обід, вечеря та два перекушування. Вони допомагають уникнути голоду та не накидатися на будь-яку їжу ввечері.

2. Ситний та поживний сніданок

Каву на бігу точно не можна назвати «сніданком». Сніданок є одним з найважливіших приймань їжі на день, оскільки він забезпечує організм енергією. Незалежно від того, чи ви надаєте перевагу солодкому або солоному, важливо, щоб вибрані продукти забезпечували достатню кількість білків, вітамінів, цукрів і мінеральних солей.

3. Водний режим

Вода є незамінним елементом для балансу та самопочуття організму, від шкіри до внутрішніх органів. Часто ми забуваємо пити, обмежуючись кількома склянками води, коли сприймаємо почуття спраги. Щоб почуватися добре, натомість важливо випивати щонайменше 1,5 л води щодня.

4. Різноманітний раціон

Ми часто схильні споживати улюблені продукти. Це призводить до одноманітного раціону та дисбалансу поживних речовин. Для корисного харчування введіть у меню фрукти та овочі, молочні продукти, бобові.

5. Менше цукру

Для гарного самопочуття скоротите споживання рафінованих цукрів. Їх споживання сприяє розвитку зайвої ваги, що призводить до появи серцево-судинних захворювань та цукрового діабету.

Правильне харчування забезпечує організм необхідними поживними речовинами підтримки високого рівня бадьорості. Це допомагає боротися з хронічною втомою та зміцнює самопочуття.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама