5 неймовірних переваг щоденного споживання гранату

Дата створення: 07 Листопада 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
5 неймовірних переваг щоденного споживання гранату

Гранат є одним із найкращих фруктів, який слід включити до свого раціону. Він містить численні антиоксиданти, мінерали, вітаміни, волокна і навіть білок, що сприяє здоров’ю кишківника. Однак це далеко не єдина його лікувальна властивість

1. Уповільнює старіння

Антиоксиданти, які містять гранат, необхідні організму для усунення надлишку вільних радикалів, що викликають передчасне старіння. Гранат нормалізує рівень вільних радикалів за допомогою поліфенолів і цим продовжує молодість.

2. Зменшує запалення

Хронічне запалення може спричинити серцево-судинні захворювання, хворобу Альцгеймера, діабет ІІ типу тощо. Сполуки, які є в гранаті, природно допомагають організму зупинити хронічне запалення та відновити внутрішній баланс.

3. Корисний для мозку

Гранат містить елаготанін, сполуку, яка зменшує запалення та окислення по всьому тілу, включаючи мозок. Елаготанін може запобігти появі таких захворювань, як хвороба Альцгеймера та Паркінсона.

4. Має антимікробні властивості

Дослідження показали, що гранатовий сік усуває деякі бактерії рота, які можуть спричинити галітоз та погіршити здоров’я зубів. Також було доведено, що екстракт гранату здатний усунути бактерію Listeria monocytogenes, яка може викликати менінгіт або енцефаліт.

5. Запобігає утворенню каменів

Вчені провели дослідження, яке тривало 90 днів. Весь цей час хворі, які страждали від каміння у нирках, приймали таблетку екстракту гранату по 1000 мг. Як показали результати, за цей час їх самопочуття покращало, і значно знизилася ймовірність самовідновлення каміння у нирках.

Читайте також: 5 корисних продуктів, які прийнято сварити

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама