5 порад для покращення сексуального життя

Дата створення: 20 Вересня 2022
Дата оновлення: 18 Квітня 2023
5 порад для покращення сексуального життя

Багато пар скаржаться на те, що з часом інтимне життя починає втрачати свої фарби. Адже так хочеться, щоб кожна близькість приносила задоволення, а оргазм ніколи не залишав подружню постіль! Домогтися цього цілком реально, якщо дотримуватись кількох простих правил

1. Не імітуйте оргазм

Багато жінок охоче стимулюють оргазм, щоб не образити свого партнера.  Але так ви принижуєте не тільки себе, а й коханого чоловіка. До того ж симуляція швидко входить у звичку, і згодом усе важче досягти оргазму.

  • Якщо у вас немає бажання, чесно зізнайтеся партнерові та скажіть, що готові принести йому задоволення будь-яким іншим способом.

2. Займайтеся мастурбацією

Не вважайте свої дії ганебними. Мастурбація — чудовий спосіб зняти напругу та вивчити власну сексуальність. Якщо ви не знатимете, як зробити собі задоволення, то і не зможете вимагати цього від чоловіка.

3. Фантазуйте

Займаючись сексом із чоловіком, ви не повинні думати про нього в цей момент. І це не зрада! Уявіть себе в обіймах відомого актора чи випадкового незнайомця. Не важливо, кого ви собі уявите. Важливо, що від таких фантазій підвищиться сексуальна енергія та оргазм стане яскравішим.

4. Захищайтеся

Не вірте чоловікові, коли він обіцяє вчасно зупинитись. У запалі пристрасті він забуде про це. Контролюйте ситуацію самі. І ніколи не займайтеся незахищеним сексом. Пам’ятайте про своє здоров’я.

5. Діліться своїми бажаннями

Не соромтеся говорити чоловікові про свої уподобання. Не чекайте, коли він вгадає, як принести вам задоволення. Направляйте його і говоріть про свої сексуальні уподобання не тільки в ліжку. Несподівана смілива фраза чи жест приведе вашого чоловіка у миттєву бойову готовність. І, забувши про все, він потягне вас швидше до спальні та подарує незабутні відчуття.

Читайте також: 5 незручних питань про секс, на які всі хотіли б отримати відповіді

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама