5 порід собак, які живуть найдовше

Дата створення: 16 Вересня 2022
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
5 порід собак, які живуть найдовше

Домашні вихованці стають багатьом повноправними членами сім’ї. Тому так хочеться, щоб вони як часто довше були поряд

1. Йоркширський тер’єр

Ця порода декоративних англійських собак, які раніше використовували для полювання на щурів, стала популярною останнім часом. Тер’єри живуть у середньому від 14 до 16 років. Маленькі собаки, як правило, набагато довше, ніж більші породи. Великі собаки старіють швидше.

2. Пудель

Собаки цієї породи можуть бути великими чи маленькими. Маленькі живуть від 14 до 16 років, а більші — від 11 до 13 років.

3. Цвергшнауцер

Ця німецька порода собак вирізняється доброзичливим ставленням до дітей. Адже ці маленькі «вусачі» є найменшими за розміром службовими собаками! Карликові шнауцери зазвичай живуть від 12 до 14 років, великі — менше. Ветеринари попереджають, що ці собаки можуть бути схильні до панкреатиту, тому їм потрібна спеціальна дієта.

4. Ши-тцу

Ці собаки, котрі були фаворитами королівської родини в китайській династії Мін, майже до ХХ століття залишалися невідомими в Європі. Ши-тцу зазвичай живуть від 11 до 14 років. Вони схильні до подразнення шкіри. А їх очі можуть бути вразливі для пилу, сонця та вітру.

5. Такса

Ця порода німецьких мисливських собак відрізняється великим різновидом. Вони можуть бути довгошерстими, жорсткошерстими або гладкими. Відрізняються довгим тілом та короткими ногами, завдяки чому могли проникати у борсучі нори. Зазвичай ці собаки мешкають від 12 до 14 років. Ветеринари радять власникам такс тримати їх у формі та не дозволяти стрибати з високих меблів.

Читайте також: Як заспокоїти домашнього вихованця перед відвідуванням ветеринара

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама