5 правил хорошої коханки

Дата створення: 04 Жовтня 2022
Дата оновлення: 13 Квітня 2023
5 правил хорошої коханки

Для того щоб подарувати чоловікові незабутній оргазм і стати для нього єдиною, слід не тільки впливати на його ерогенні зони, але й дотримуватися простих правил

1. Пам’ятай про прелюдію

Хороша коханка знає: чоловікам потрібна прелюдія, так само як і жінкам. Чоловіки збуджуються швидше ніж жінки, але інтенсивна прелюдія допомагає поширити збудження із зони геніталій на все тіло. Тому не скупися на ласки та поцілунки його тіла, вияви фантазію — для неї немає кордонів.

2. Дій на ерогенні зони

Головна ерогенна зона будь-якого чоловіка — пеніс. А найчутливіше його місце — вуздечка. Погладжування вуздечки дуже збуджує чоловіка. Друга сприйнятлива до стимуляції частина — край голівки. Але і вся головка досить чутлива до торкань, оральних та ручних пестощів.

3. Подаруй партнеру оргазм

Досвідчена коханка знає, що еякуляція зовсім не означає оргазм. Вона може принести розрядку, причому досить тьмяну. Кінцевий результат залежить від емоцій під час прелюдії та її інтенсивності, тривалості статевого акту, стану здоров’я.

4. Роби компліменти

Слова важливі як жінок, так чоловіків. Шепчи йому на вухо ніжності та «брудні» слівця, роби витончені або в міру грубі компліменти. Словесна еротика розпалює бажання, підвищує впевненість партнера у собі та знімає комплекси.

І обов’язково говори про свої бажання. Він обов’язково врахує їх та оцінить твою щирість.

5. Швидкий секс

Швидкий секс є неодмінною частиною нашого життя, адже далеко не всі мають час і сили на секс-марафон. Жінки не дуже люблять статевий акт «швидко», тому що не завжди встигають отримати оргазм, але якщо твій партнер хоче цього, то піди йому на зустріч.

Читайте також: Вчені розгадали таємницю «жіночої еякуляції»

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама