5 причин, чому жіночі соски стають твердими

5 причин, чому жіночі соски стають твердими

Як відомо, соски є сильною ерогенною зоною жінок. Коли чоловік починає пестити груди жінки, вони стають щільнішими, а соски твердими. Це свідчить про збудження жінки та її бажання зайнятися коханням. Однак таку ж реакцію сосків можна побачити й в інших ситуаціях

1. Алергія

Деякі бюстгальтери чи футболки можуть зробити жіночі соски твердими. Це пов’язано або з природним тертям, або з алергією на певні матеріали. Гелі для душу та лосьйони теж можуть викликати алергічну реакцію.

2. Овуляція

Овуляція у кожної жінки відбувається по-своєму. Підвищена чутливість сосків є одним зі способів вираження овуляції. Це відбувається через підвищення рівня естрогену.

3. Вагітність

Гормональні стрибки та підвищене кровопостачання можуть призвести до того, що груди збільшаться, а соски стануть більшими та будуть видно під бюстгальтером.

4. Менопауза

Під час переменопаузи та менопаузи жіноче тіло зазнає змін. Це пов’язано зі зміною гормонального фонду. Біль у грудях є поширеною ознакою переменопаузи. А до настання менопаузи жіночі соски стають твердішими й більшими.

5. Абсцес молочної залози

Бактерії, що потрапляють у груди через пошкоджений або проколотий сосок, можуть спричинити накопичення гною, що призведе до абсцесу грудей. Це дуже болісний стан, який може викликати ерекцію сосків.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама