5 продуктів, які можуть спричинити розвиток інфаркту

5 продуктів, які можуть спричинити розвиток інфаркту

Інфаркт міокарда — це стан, при якому частина серцевого м’яза помирає через нестачу кровопостачання. Зазвичай це відбувається, коли коронарну артерію заблоковано тромбом або бляшкою, що перешкоджає нормальному кровотоку.

Симптоми інфаркту

  • Біль або дискомфорт у ділянці грудей, що часто поширюється в ліву руку, плече, шию або щелепу;
  • задишка;
  • запаморочення чи втрата свідомості;
  • порушення ритму серця.

Не допустити розвитку інфаркту можна, якщо стежити за своїм раціоном. Продукти з високим вмістом жирів, солі та цукру підвищують артеріальний тиск та шкодять здоров’ю серця. Ось деякі з них.

1. Копченості підвищують рівень «поганого» холестерину

Ковбаса, шинка, бекон, сосиски, хот-доги містять насичені жири, які є небажаними для серця. Вони сприяють накопиченню надлишкового холестерину, особливо ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ), або «поганого» холестерину. Він підвищує ризик розвитку ішемічної хвороби серця (ІХС), атеросклерозу чи інсульту.

2. Соління викликають гіпертонію

Надлишок солі в їжі безперечно шкідливий для серця, адже він порушує натрієво-калієвий баланс, що провокує розвиток гіпертонії. Це захворювання є однією з провідних причин смертності у всьому світі.

3. Жир погіршує стан судин

Лише одне прийняття їжі з високим вмістом жирів може бути небезпечним для серця. Вчені пояснюють це тим, що жир порушує функціонування еритроцитів, а також збільшує вироблення ферменту мієлопероксидазу (МПО). Надлишок його призводить до втрати еластичності судин і окислення ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ), або «хорошого» холестерину, що підвищує ризик розвитку інфаркту.

4. Швидкоїжа додає кілограми

Про те, що швидкоїжа небезпечна для здоров’я серця, знають усі. Улюблені всіма гамбургери дуже калорійні, містять багато солі та позбавлені корисної клітковини. Таке харчування сприяє підвищенню рівня холестерину, розвитку гіпертонії та зайвої ваги. Остання є одним з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань.

5. Цукор знижує рівень «хорошого» холестерину

Цукор можна знайти у всіх видах кондитерських виробів. Він є й у газованих напоях та оброблених харчових продуктів, таких як мюслі.

Дієта, багата на сахарозу, підвищує систолічний і діастолічний артеріальний тиск. Крім того, надлишок цукру в їжі може вплинути на рівень ліпідів у крові. Він також спричиняє зниження рівня «хорошого» холестерину, який захищає організм від розвитку серцево-судинних захворювань. Але дуже низький рівень «хорошого» холестерину небезпечний для здоров’я серця.

Експерти пояснюють це тим, що солодкі продукти підвищують рівень глюкози в крові, що може призвести до запалення судин та збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Крім того, солодощі та здоба можуть стати причиною появи зайвої ваги та артеріального тиску.

Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама