5 продуктів, які перешкоджають раку передміхурової залози

Дата створення: 12 Квітня 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
5 продуктів, які перешкоджають раку передміхурової залози

Андрологи назвали зелений чай, помідори, червоні фрукти, виноград, гранат

Антиоксиданти, присутні у різних харчових продуктах, від зеленого чаю до в’ялених помідорів, сприяють терапії раку передміхурової залози. Вони знижують токсичність медикаментів та допомагають блокувати прогресування захворювання.

Також з урахуванням збалансованої дієти такі продукти можуть грати профілактичну роль, вважають експерти Італійського товариства андрологів (SIA). Вони проаналізували наукову літературу з описом продуктів, що містять речовини з антиоксидантною та антипроліферативною діями. Вони є максимально ефективними та при цьому безпечними.

— В Італії рак передміхурової залози є найпоширенішим. Щорічно на них хворіють 36 000 чоловіків. Основними факторами ризику є генетична схильність, вік та спосіб життя. Так, зловживання алкоголем чи жирними стравами мають велике значення у ґенезі цього захворювання. Але дослідники завжди намагалися виявити продукти, які можуть запобігти йому. Такими є зелений чай, помідори, червоні фрукти, виноград, гранат. Вони обов’язково мають бути в раціоні чоловіків, особливо у тих, у кого вже були передракові поразки, — пояснив президент SIA Алессандро Палм’єрі, пише ANSA.

Читайте також: Чоловіки на лікування мігрені витрачають більше грошей, ніж жінки: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама