5 продуктів, які змусять «танути» зайвий жир на боках

Дата створення: 21 Червня 2022
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
5 продуктів, які змусять «танути» зайвий жир на боках

Наявність вісцерального жиру вказує на небезпеку виникнення діабету ІІ типу, серцево-судинних та онкологічних захворювань

Вівсяні висівки

Вівсяні висівки — це не те саме, що вівсянка. Вівсяні висівки утворюються із зовнішніх лусочок вівса, а вівсяні — із внутрішньої частини, і в цьому різниця між ними. Чашка вівсяних висівок містить цілих 18 грамів клітковини та 20 грамів білка.

  • З’їдені вранці вівсяні висівки забезпечать відчуття ситості на довгі години, що допоможе утриматися від перекушування.

Батат, або солодка картопля

Він містить вуглеводи, які перетравлюються повільно і змушують почуватися ситими протягом тривалого часу. Крім того, батати багаті на каротиноїди — антиоксиданти, що стабілізують рівень цукру в крові та знижують інсулінорезистентність, що перешкоджає перетворенню калорій на жир.

  • Солодка картопля містить вітаміни А, С та В6, що насичує організм енергією та дозволяє ефективніше спалювати жир у тренажерному залі.

Малина

Малина є найкращим джерелом нерозчинної клітковини, яка допомагає живити здорові бактерії у кишківнику. Адекватний рівень нерозчинної клітковини в організмі забезпечує рівень греліну — гормону, який контролює голод.

Мигдаль

Згідно з дослідженням, опублікованим в Американському журналі клінічного харчування, близько 92% населення США відчуває дефіцит вітаміну Е. Мигдаль є одним з найкращих його джерел, а також містить мононенасичені жири та клітковину.

Кіноа

Ця зернова культура не містить глютену, зате в ній багато амінокислот, які необхідні для нарощування м’язової маси та втрати жиру. Згідно з статтею, опублікованій «Журналі досліджень діабету» (Journal of Diabetes Investigation), пацієнти, які споживали більшу кількість рослинного білка, були значно менш сприйнятливими до метаболічного синдрому (поєднання високого рівня холестерину, цукру в крові та ожиріння).

  • Лізин, який міститься в кіноа, допомагає спалювати жир та підтримувати здоров’я кісток та шкіри. До того ж вона відрізняється високим рівнем бетаїну, який прискорює метаболізм.

Читайте також: 4 правила, як схуднути без фізичних вправ

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама