6 міфів про секс, які час розвінчати

Дата створення: 28 Жовтня 2022
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
6 міфів про секс, які час розвінчати

Жодна сторона життя не пов’язана з такою кількістю легенд, як інтимна. Вчені постійно розвінчують їх, що допомагає подолати комплекси та опанувати науку кохання

1. Тривалість прелюдії важлива для жінок

Згідно з дослідженням чеських учених, жінки з більшою ймовірністю досягають оргазму, коли більше часу займає статевий акт, а не прелюдія.

2. Розмір носа вказує на розмір пеніса

У 2001 році фахівці Пусанського національного університету (Південна Корея) виміряли антропологічні дані 655 чоловіків. І встановили, що величина носа не впливає на довжину члена.

3. Оргазм продовжує життя

Дослідники Баррі Комісарук і Беверлі Уіппл з Університету Рутгерс (США) у книзі «Наука про оргазм» пишуть, що люди, які постійно відчувають оргазм, схильні до стресу і рідше страждають від хвороб серця, раку молочної залози та простати. Тому твердження, що оргазм продовжує життя, частково вірне.

4. Секс не гірше спорту спалює калорії

Статевий акт дозволяє спалити від 100 до 150 калорій. Півгодинний біг підтюпцем допомагає витратити близько 350 калорій, їзда велосипедом протягом 30 хвилин  — 330 калорій, а півгодинне плавання — 250 калорій.

5. Обмежені люди краще займаються сексом

Сексолог Андреа Буррі довела, що у жінок із високим емоційним інтелектом секс краще. Це пояснюється тим, що вони можуть добре розпізнати свої власні почуття та емоції партнера.

6. Самотні частіше досягають оргазму

Заняття сексом часто викликає розчарування самотніх людей. А ті, які живуть із партнером, мають більше шансів досягти оргазму у сексі. Дослідження компанії Durex показало, що чоловіки, які живуть разом із постійною партнеркою, частіше досягають насолоди. А жінки частіше досягають піка, якщо мешкають окремо від чоловіка.

Читайте також: Сексуальна активність людей знизилася майже вдвічі: вчені

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама