67% чоловіків у віці 40+ ніколи не були в уролога

67% чоловіків у віці 40+ ніколи не були в уролога

Три із шести найпоширеніших видів раку, що вражають чоловіків, є урологічними захворюваннями. Серед них — рак передміхурової залози, рак сечового міхура та рак нирки. Розвиток їх можна було уникнути, якби чоловіки частіше зверталися до лікарів.

Згідно з доповіддю «Здоров’я? Чоловіча справа!», при перших тривожних симптомах багато чоловіків звертаються за допомогою до дружини чи партнерки. Саме жінки є союзниками лікарів, коли йдеться про чоловіче здоров’я.

Як показало проведене опитування, 67% чоловіків віком від 40 років і старших ніколи не були в уролога. Для 85% чоловіків основною причиною звернення до уролога є проблеми з випорожненням сечового міхура, для 48%  — проблеми з нирками та для 36% — проблеми з ерекцією.

72% чоловіків зізналися, що не можуть розпізнати симптоми гіпертрофії. А 33% респондентів у разі проблем із сечовипусканням воліють два місяці почекати, перш ніж звернутися до лікаря. Ще 7% чоловіків готові утриматися від відвідин спеціаліста протягом пів року. А 11% при появі перших симптомів вважають за краще знайти цікаву для них інформацію в Інтернеті.

— Відкладати візит до уролога — погана стратегія, особливо для чоловіків віком понад 40 років. Не можна чекати, доки з’являться тривожні симптоми. Адже вони часто означають, що хвороба перебуває на занедбаній стадії. Основний сенс профілактики полягає у запобіганні захворюванням, а також у виявленні їх на ранній стадії, — зазначив президент правління Польської асоціації урологів Томаш Древа, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама