7 000 кроків на день не менш ефективні, ніж 10 000: дослідження

Дата створення: 28 Грудня 2021
Дата оновлення: 10 Квітня 2023
7 000 кроків на день не менш ефективні, ніж 10 000: дослідження

Зазвичай ми прагнемо робити щонайменше 10 000 кроків щодня. Проте дослідження японської маркетингової кампанії крокоміра показують: достатньо і менше

Краще мало…

Часто багатьом не вдається досягти заповітної мети 10 000 кроків. Через брак часу. А це, на думку лікарів, може дуже деморалізувати. До того ж гнатися за таким результатом не варто. Згідно з масштабними дослідженнями вчених Массачусетського університету (США), які за 11 років проаналізували стан здоров’я 2000 дорослих людей середнього віку, у тих, хто робив не менше 7 000 кроків на день, ризик смерті зменшувався на 50-70%.

Більш ранні дослідження фахівців Массачусетського університету були засновані на результатах Гарвардської медичної школи і показали, що жінкам похилого віку достатньо робити в середньому 4 400 кроків на день, щоб зміцнити своє здоров’я.

… і з користю

Згідно з рекомендаціями представників Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), дорослим слід займатися інтенсивною фізичною вправою не менше 150 хв на тиждень (або 75 хвилин інтенсивних вправ). Проте вони не дають жодних порад щодо тривалості ходьби. Хоча зрозуміло, що загальний рівень фізичної активності населення залишається низьким.

Однак це зовсім не означає, що щодня треба проходити 10000 кроків. Ви отримаєте не меншу користь, якщо пройдете всього 7 000. Проте велике навантаження принесе більшу користь для здоров’я.

Avatar photo
Автор: Наталія Болховецька
Редактор
Луганський педагогічний університет Регіональний інститут менеджменту
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама