Активоване вугілля — найкращий засіб від прищів на обличчі

Дата створення: 26 Травня 2023
Дата оновлення: 26 Травня 2023
Активоване вугілля — найкращий засіб від прищів на обличчі

Цей сорбент має багато незвичайних властивостей

Поглинає шкідливі речовини. Активоване вугілля має пористу структуру, що дозволяє йому ефективно поглинати різні речовини. Він використовується для фільтрації води та повітря. Видаляє з них забруднення, токсичні речовини, органічні сполуки, запахи та навіть деякі важкі метали.

Допомагає при отруєнні. Активоване вугілля може бути використане для лікування отруєнь ліками чи хімічними речовинами. Він пов’язує токсини та перешкоджає їх всмоктування в організм.

Лікує рани. Активоване вугілля застосовують при лікуванні деяких шлунково-кишкових розладів, таких як печія та пептичні виразки. Він сприяє поглинанню надлишкового газу та токсинів, зменшуючи дискомфорт та симптоми.

Очищує шкіру. Активоване вугілля широко використовують у косметології. Він проникає в пори та видаляє надлишки жиру, бруду та токсинів, що допомагає скоротити появу вугрів та прищів.

Відбілює зуби. Завдяки своїй абсорбційній здатності активоване вугілля застосовується у зубних пастах та порошках для відбілювання зубів. Він видаляє пігментні плями та окалину з поверхні зубів, надаючи їм білішого відтінку.

Активоване вугілля слід використовувати з обережністю. В іншому випадку він може спричинити побічні ефекти.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама