Акупунктура допомагає прискорити метаболізм і схуднути: вчені

Дата створення: 22 Травня 2023
Дата оновлення: 22 Травня 2023
Акупунктура допомагає прискорити метаболізм і схуднути: вчені

Згідно з дослідженням, яке було опубліковано у виданні Dailymail, за допомогою крихітних бусинок, прикріплених до шести точок на зовнішньому вусі, можна стимулювати нерви та органи, що регулюють апетит

Експерти клініки Токіо (Японія) провели дослідження за участю 81 чоловіка віком від 21 до 78 років. Всі вони мали надмірну вагу або страждали на ожиріння, а також мали високий рівень вісцерального жиру.

Всім учасникам на обидва вуха прикріпили намистини, щоб забезпечити учасникам безперервний, рівномірний тиск на кожну з шести точок акупунктури, які пов’язані зі стравоходом, шлунком, легенями та щитоподібною залозою. Намистинки замінювалися двічі на тиждень під час відвідувань лікарні.

При цьому всім респондентам було запропоновано протягом трьох місяців удвічі скоротити споживання їжі та вести щоденники харчування. За цей час вони змогли значно схуднути, а їхнє коло талії зменшилося на 10 см.

— Акупунктура пригнічує спрагу та апетит, покращує травлення та прискорює обмін речовин. Воно є ефективним у поєднанні з дієтою та фізичними вправами, — сказав керівник дослідження, доктор Такахіро Фудзімото на Європейському конгресі з ожиріння в Дубліні.

Проте критики зазначають, що втрата ваги, можливо, сталася внаслідок зменшення раціону та контролю харчування. На їхню думку, такий принцип лікування ожиріння є найпростішим та найефективнішим.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама