AstraZeneca створила препарат від коронавірусу на основі антитіл

AstraZeneca створила препарат від коронавірусу на основі антитіл

Як повідомили у AstraZeneca, лікування антитілами AZD7442 знижує ризик розвитку симптоматичного захворювання COVID-19, коли воно вживається для профілактики, а також знижує ризик тяжких захворювань та смерті при прийомі незабаром після появи симптомів.

Випробування препарату

В даний час препарат пройшов 2 окремих випробування фази III, в яких при прийомі як профілактичний засіб AZD7442 знижує ризик симптоматичного захворювання COVID-19 на 83%. А при прийомі через три дні після появи симптомів знижує ризик тяжкого захворювання або смерті на 88%.

Інформація про препарат

AZD7442 являє собою комбінацію двох антитіл тривалої дії (LAAB): Тиксагевімабу та Цилгавімабу. Обидва отримані з В-клітин, наданих пацієнтами, які вилікувалися від інфекції SARS-CoV-2. Людські моноклональні антитіла були розроблені Медичним центром Університету Вандербільта в Нешвіллі, штат Теннессі, та ліцензовані AstraZeneca у червні 2020 р.

Лікування проводиться за підтримки уряду США. AstraZeneca погодилася надати уряду США 700 000 доз. AstraZeneca подала заявку на AZD7442 як профілактичний засіб від Соvid-19. Спочатку Великобританія планувала закупити один мільйон доз AZD7442, але угоду досі не погоджено.

«МП» також писала, що препарат «Молнупиравір» знижує ризик госпіталізації або смерті на 50% у пацієнтів з коронавірусом з групи ризику.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама