Астролог пояснив, як знак зодіаку впливає на схильність до повноти

Астролог пояснив, як знак зодіаку впливає на схильність до повноти

Багато залежить від знака зодіаку, під яким народилася людина.

Карта народження

Для того, щоб зрозуміти, чому одні жінки катують себе дієтами, а інші зберігають струнку фігуру і при цьому ні в чому не відмовляють, досить поглянути на особистий гороскоп.

— У ньому враховується як час народження, так й місцезнаходження у знаках Сонця, яке відповідає за життєздатність людини. А ось планети та знак на Асценденті вказують на зовнішні дані. Так, за Раками та Тельцями водиться слава пухленьких. Але не кожен Рак може похвалитися пишними формами, все упирається в Асцендент, градус зодіаку, до якого потрапляє точка сходу. Якщо людина народилася під знаком Тельця, а його Асцендент стоїть у Козерізі, то все, що потрапляє до нього в шлунок, спалюватиметься як у топці, — пояснила в ексклюзивному інтерв’ю «Медправді»  найпопулярніший астролог Валентина Бак.

Традиційно стрункістю відрізняються Близнюки, Козерога, Діви. Але якщо Сонце у цих знаках не є показником витонченості, то Асцендент у них обов’язково дає струнку зовнішність. Так, Людмила Марківна Гурченко на момент народження мала Місяць у Близнюках — звідси її кокетство та тонка талія. А ось Терези на Асценденті можуть давати супергармонійну фігуру, що можна бачити на прикладі Пенелопи Круз.

4 стихії

До речі, приналежність до тієї чи іншої стихії також відбивається на зовнішності.

Народжені під стихією Вогню (Овен, Лев, Стрілець) зазвичай мають швидкий метаболізм та відрізняються мускулистою статурою.

Стихія Води (Скорпіон, Рак, Риби) дає схильність до повноти в районі живота, адже вода має тенденцію накопичуватися в організмі.

Народжені під стихією Повітря (Водолій, Терези, Близнюки) переважно відрізняються стрункістю.

Стихія Землі (Діва, Козеріг, Телець) наділяє тіла їхніх власників фігурністю та пружністю. Представники цієї стихії навіть у старості відрізняються вартий заздрості молоддю.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама