Це напій треба пити щоранку тим, хто страждає на артрит або аутоімунні захворювання

Це напій треба пити щоранку тим, хто страждає на артрит або аутоімунні захворювання

Згідно з дослідженням вчених Медичного коледжу Джорджії (США), розчин харчової соди допомагає досягти разючих результатів

Харчова сода є одним із найуніверсальніших домашніх засобів. Вона допомагає вгамувати печію або відбілити зуби. І може навіть стати ефективним засобом лікування ревматоїдного артриту та інших аутоімунних захворювань.

Згідно з дослідженням фахівців Медичного коледжу Джорджії (США), содова вода зменшує кількість запальних клітин у селезінці та нирках і при цьому збільшує кількість протизапальних клітин. Крім того, якщо її пити щоранку, знижується ризик розвитку таких захворювань, як ревматоїдний артрит та вовчак.

Вчені вивчили вплив приймання розчину бікарбонату натрію спочатку на лабораторних мишах, а потім — на людях, щоб показати, як це впливає на захисні механізми імунної системи.

Бікарбонат натрію, як лужна речовина, має рН вище 7, завдяки чому може відновити кислотно-лужний баланс. Як це відбувається? Коли ви п’єте содову воду, то змушуєте шлунок виробляти більше шлункової кислоти для перетравлення і таким чином запобігаєте аномальній імунній відповіді, яка зазвичай викликає запалення.

Дослідники зазначили, що у тих респондентів, які пили розчин бікарбонату, змінився тип імунних клітин у селезінці: кількість запальних зменшилась, а протизапальних — збільшилася. Тому харчова сода змушує селезінку діяти як великий фільтр крові, в якому зберігаються деякі білі кров’яні клітини, такі як макрофаги, для полегшення імунної відповіді.

Експерти радять щоранку пити содову воду (1 ч. л харчової дози на 0,5 л води). Це може допомогти зняти хворобливі симптоми та запобігти розвитку тяжких захворювань.

Читайте також: Ревматологи з’ясували, чи ушкоджуються коліна під час бігу

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама