Цей трав’яний чай допоможе при хворобі Лайма

Дата створення: 25 Серпня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Цей трав'яний чай допоможе при хворобі Лайма

Ладанник критський, або цистус, — лікарська рослина, відома людині протягом тисячоліть. Вона згадується у Біблії та Корані. Завдяки високому вмісту поліфенолів та флавоноїдів, цистус допомагає при лікуванні багатьох захворювань

У минулому очисні чаї активно застосовували при лікуванні ран, запаленні сечовидільної системи, артриті, катаральних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також при захворюваннях шлунка або кишківника.

Протизапальні властивості трав’яного чаю досі використовуються в народній медицині. А цистус часто рекомендують під час лікування хвороби Лайма. Вчені підтверджують його ефективність і пояснюють це тим, що він містить манойлоксиды.

«Згідно з дослідженнями, антиспірохетна активність очищення обумовлена присутністю манойлоксидів в ефірній олії», — писали німецькі експерти в журналі Planta Medica.

Крім того, цистус багатий на антиоксиданти, поліфеноли та флавоноїди, які допомагають зберегти молодість і здоров’я. Згідно з дослідженням 2019 року, чай з цистуса допомагає знизити рівень так званого «поганого» холестерину та ризик серцево-судинних захворювань. Крім цього, поліфеноли допомагають при застудних та інфекційних захворюваннях верхніх дихальних шляхів, а також мають противірусну та протимікробну дію.

Читайте також: Чай з ромашки може знизити ризик розвитку цукрового діабету ІІ типу: дослідження

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама