Червоне вино знижує агресивні види онкології у чоловіків до 60%

Червоне вино знижує агресивні види онкології у чоловіків до 60%

Рак передміхурової залози — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань серед чоловіків. Ранні ознаки раку простати можуть бути неочевидними, та багато чоловіків не мають симптомів на ранніх стадіях захворювання. Тому регулярні обстеження необхідні для своєчасної діагностики пухлини та її лікування. Згідно зі статистикою, виживання при видаленні раку на ранній стадії становить 90% протягом п’яти років після встановлення діагнозу.

На думку італійських фахівців, можна знизити ризик розвитку цього небезпечного захворювання. Для цього достатньо пити вино. Згідно з дослідженням, чоловіки, які споживають чотири або більше келихів червоного вина на тиждень, схильні до ризику раку передміхурової залози на 50% менше. При цьому агресивні види онкології знижуються до 60%.

Такий ефект вчені пояснюють дією антиоксиданту — ресвератролу, що міститься у шкірці червоного винограду. Помірне споживання червоного вина також захищає від розладів, пов’язаних з іншою патологією простати, доброякісною гіпертрофією передміхурової залози. Від неї страждають понад 50% чоловіків віком від 60 років і до 9% чоловіків віком від 70 років.

Експерти нагадують, що алкоголем не можна зловживати. Зупинити рак передміхурової залози можна завдяки здоровому способу життя, який включає правильне харчування, активний спосіб життя та відсутність згубних звичок. Також чоловікам слід обговорити з лікарем можливість проведення скринінгу, такого як аналіз крові на рівень специфічного антигену для простати (PSA), і, при необхідності, ректального обстеження.

Дослідження опубліковано в International Journal of Cancer (Міжнародний журнал раку).

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Кому не слід пити воду із лимоном
Дієтологи рекомендують починати ранок зі склянки в...
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
Реклама