Чому антиперспірант не допомагає впоратися з потом

Чому антиперспірант не допомагає впоратися з потом

Піт необхідний організму: він очищає від токсинів та регулює температуру тіла. Щоб уникнути надмірного потовиділення, ми використовуємо антиперспіранти, які призначені для усунення неприємного запаху.

Буває, що через кілька хвилин після виходу з дому ми відчуваємо, що пахви вологі. Причин може бути безліч. Однак не виключено, що допущені помилки у використанні антиперспіранту. Як їх не допустити?

Помилка №1. Нанесення антиперспіранту на вологу шкіру. Не використовуйте антиперспірант відразу після купання, зачекайте, поки шкіра висохне: тоді антиперспірант без проблем убереться.

Помилка №2. Використання антиперспіранту вранці. Найкраще використовувати антиперспірант увечері, коли активність потових залоз нижча, ніж вдень.

Помилка №3. Використання антиперспіранту на немитій шкірі. Бруд, який знаходиться на її поверхні, знижує ефект косметичного засобу.

Помилка №4. Рясне використання. Не потрібно створювати товстий шар антиперспіранту на шкірі. Достатньо невеликої кількості. Додавання більшої кількості шарів антиперспіранту може мати протилежний ефект.

Помилка №5. Рідкісне використання антиперспіранту. Деякі антиперспіранти повинні діяти до 72 год, але це не правило. Використовуйте антиперспірант відповідно до ваших потреб.

Надмірне потовиділення може бути симптомом гіпертиреозу, діабету чи тривожних розладів. Тому при появі надмірного потовиділення слід звернутися до лікаря.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама