Чому жінки стогнуть під час сексу

Чому жінки стогнуть під час сексу

Виною тому — напружена тиша під час статевого акту

Вчені провели опитування серед сексуально активних жінок, які мають регулярний секс. Близько 60% з них зізналися, що стогнуть зовсім не під час оргазму. Навпаки, під час його багато хто замовкав, намагаючись зосередитися на своїх внутрішніх відчуттях, а гучні звуки в такий момент якраз могли спантеличити. Стогін супроводжувався сам статевий акт до досягнення оргазму. Так жінки намагалися підбадьорити та ще більше порушити партнера, щоб прискорити його оргазм.

Частина респонденток зізналися, що стогнуть для того, щоб не висіла напружена тиша під час акту, коли чути лише дихання та сопіння партнера, а також звуки злягання.

Іноді стогони можуть бути й сигналом про дискомфорт або больові відчуття під час сексу — так жінки повідомляють чоловіка, щоб він зупинився або рухався повільніше. Дослідження показують, що стогін не пов’язані безпосередньо з оргазмом жінки.

Психологи та сексологи, спираючись на ці та інші дослідження, радять не повторювати помилок більшості жінок. Не варто стогнати на догоду партнеру, щоб підбадьорити його або показати, що процес статевого акту приємний, навіть якщо це не так. Набагато краще стогнати саме в ті моменти, коли вам справді добре. Тоді партнер буде реагуватиме на стогін і намагатиметься ще більше. А це шлях до спільного і, можливо, навіть одночасного оргазму.

Читайте також: 4 небезпеки, які таїть оральний секс

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама