Цінності змінюються: Франція всупереч правилам, надала громадянства 12 тис. людей, які допомагали в боротьбі з коронавірусом

Дата створення: 10 Вересня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
Цінності змінюються: Франція всупереч правилам, надала громадянства 12 тис. людей, які допомагали в боротьбі з коронавірусом

Франція за скороченою схемою надала громадянство більше ніж 12 000 робочим, які працювали під час пандемії Covid-19. Окрім прискорення процесу подання заяв, які зазвичай тривають до двох років, парламент також скорочує вимоги щодо проживання з п’яти років до двох.

Як відомо, довгий час Франція займала 5-те місце у світі, за кількістю хворих Соvid-19. Міністр з питань громадянства Марлен Скіппа зазначила, що «працівники відгукнулися на поклик Франції допомогти в боротьбі з пандемією, тому правильно, що нація робить їм і відповідь крок назустріч. Адже країна вистояла завдяки цим робітникам».

Як повідомляє The Guardian, ще у вересні 2020 р. міністерство внутрішніх справ запросило тих, хто «активно брав участь» у боротьбі з коронавірусом в сфері обслуговування, подати заявку на скорочену процедуру отримання громадянства. Було одобрено 12 012 заявок.

Як писала «МП» раніше, незважаючи на протести, у Франції COVID-паспорти зробили обов’язковими у транспорті та під час відвідування громадських міст.

Як зауважує DPA, від 9 серпня 2021 р. у Франції встановлені карантинні обмеження та введені ряд правил, стимулюючих проходження вакцинації від Соvid-19.

Як повідомляє France 24, французький парламент ще 2 серпня 2021 р. прийняв законопроект, згідно з яким жителі Франції з 9 серпня 2021 р. повинні пред’являти медичний пропуск (паспорт вакцинації від Covid-19) при відвідуванні ресторанів та барів, а також для поїздов в поїздах та під час авіаперельотів. У законі зазначається, що «всі громадські місця, в яких можуть розміститися понад 50 осіб, вимагають від відвідувачів наявності доказів вакцинації або недавнього негативного тесту на Covid-19, включаючи музеї, кінотеатри і басейни».

З 15 вересня 2021 р. в країні почне діяти вимога до обов’язкової вакцинації від Сovid-19 медичних працівників.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама