Ця риса характеру здатна продовжити життя на 35%: дослідження

Дата створення: 05 Січня 2023
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Ця риса характеру здатна продовжити життя на 35%: дослідження

Вчені Медичного коледжу Університету штату Флорида (США) вважають, що довгожителі відрізняються сумлінністю

Команда американських учених на чолі з професором психології Анджеліною Сутін протягом 14 років спостерігали за способом життя та здоров’я тисячі людей. Дослідники дійшли висновку, що сумлінні люди, які скрупульозно виконували свої обов’язки, на 35% рідше передчасно вмирали у порівнянні з тими, хто не мав цієї риси характеру.

Експерти вважають, що сумлінні люди схильні до довголіття, тому що охочіше займаються спортом, а також піклуються про здоров’я та частіше проходять профілактичні огляди.

Вчені помітили, що такі люди не мають коливань рівня глюкози в крові. Вони також мали низький рівень гормону стресу, кортизолу. Це доводить, що вони можуть справлятися зі стресом та розв’язувати проблеми. Також вони схильні до низького ризику розвитку серцевого нападу та інсульту.

Крім того, такі люди люблять вести спокійне та безпечне життя, тому не готові ризикувати. Вони одержують задоволення від повсякденного життя. Добре освічені та займають високооплачувані посади.

Такого висновку дійшли й вчені з Каліфорнійського університету в Берклі. Вони стверджують, що не обов’язково народитись сумлінним. Таку рису характеру можна виробити, хоча для цього потрібно час і терпіння.

Читайте також: Вчені сказали, як зберегти здоров’я у похилому віці

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама