Ця звичка вказує на розвиток цукрового діабету ІІ типу: лікар

Дата створення: 24 Грудня 2022
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
Ця звичка вказує на розвиток цукрового діабету ІІ типу: лікар

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), 95% хворих на діабет страждають на цукровий діабет ІІ типу. Його поява значною мірою обумовлена наявністю зайвої ваги та малорухливим способом життя. При цьому багато людей навіть не здогадуються, що хворі. Адже це захворювання може спричинити низку неочевидних симптомів. На один із них вказує доктор Пол МакАрдл

Часте сечовипускання, особливо вночі, є яскравим маркером «цукрової» хвороби. Почасти воно з’являється внаслідок підвищеної спраги, ще одного симптому діабету ІІ типу.

— Необхідність пити більше води викликає часте сечовипускання. При діабеті ниркам доводиться важко працювати, щоб вивести з організму надлишок глюкози, що накопичується із сечею. Для її видалення хворому доводиться частіше скористатися туалетом, — пояснює експерт, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Згодом цукровий діабет ІІ типу викликає навантаження не лише на нирки, а й на весь організм. Хвороба може пошкодити серце, кровоносні судини, нерви та зір. Поширеним ускладненням цукрового діабету є діабетична ретинопатія, а також діабетична стопа. Щоб запобігти їх появі, слід звернути увагу на таку звичку та звернутися за медичною допомогою якомога раніше.

Читайте також: Цукровий діабет небезпечніший для жінок, ніж для чоловіків

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама