Діабету ІІ типу часто схильні жінки, які мало піклуються про себе

Діабету ІІ типу часто схильні жінки, які мало піклуються про себе

Це захворювання супроводжується важкими ускладненнями та скорочує тривалість життя на 5–10 років. Незважаючи на це, 22,7% жінок відмовляються від медичних послуг, тоді як серед чоловіків таких налічується 17,2%, заявляють співробітники Міжнародної федерації діабету Італії (IBDO).

Цю тенденцію можна пояснити багатьма причинами, серед яких важливу роль відіграє тривалість життя. Як відомо, жінки живуть довше. Проте директор служби Комплексної служби охорони здоров’я Італії Роберта Кріалесі вважає, що є й інші соціально-економічні причини.

Так, серед жінок 45–64 років із низьким рівнем освіти втричі більше, ніж серед чоловіків такого ж віку (5,8% та 1,8% відповідно). Те саме стосується доходів. Серед жінок старше 45 років, які страждають на діабет, низький рівень дохіду мають 11%. У той час як серед жінок з вищим доходом лише 6,4% схильні до цього захворювання.

— Низька освіта та невеликий дохід часто пов’язані з нездоровим способом життя, для якого характерні незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя, що підвищує ризик ожиріння та сприяє метаболічним захворюванням. Крім того, це скорочує можливість доступу до якісних медичних послуг через тривале очікування, — зазначив віцепрезидент Фонду IBDO Паоло Сбрачча, повідомляє Take Care.

Діабет розвивається безсимптомно, поступово викликаючи тяжкі ускладнення, такі як ниркова недостатність, ретинопатія, інфаркт, гангрена і т. д. Саме вони вимагають великі витрати. Але жінки, як правило, вважають за краще економити на собі, що тільки погіршує їхнє самопочуття.

Читайте також: Жінки живуть довше за чоловіків, але гірше: дослідження

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама