Дієтолог перерахував поширені помилки при зважуванні

Диетолог перечислил распространенные ошибки при взвешивании

Систематичний контроль ваги є ключовим елементом турботи про своє здоров’я. Однак чому стрілка ваги показує неправильне число? Дієтолог Магдалена Чиринда-Коледа вважає, що причиною цього можуть бути такі помилки.

Перша і найпоширеніша помилка — перевірити свою вагу відразу після поїздки, особливо літаком. На думку експерта, сидяче положення та перепад тиску призводить до того, що вода зупиняється в організмі та виникає набряк, що позначається на вазі.

Жінкам немає особливого сенсу вставати на ваги за кілька днів до місячних та після їх закінчення.

— Гормональні зміни у другій половині менструального циклу змушують організм утримувати воду. До того ж у результаті посилення ПМС також може спостерігатися більший апетит, який несе короткочасне збільшення ваги, — пояснює Чиринда-Коледа.

Серед найпоширеніших помилок експерт також назвала зважування одразу після фізичних вправ. Під час фізичної активності вода природним чином накопичується в м’язах в результаті мікропошкодження, що виникає. Тому так важливо заповнювати запаси рідини після та під час тренування.

Встати на ваги ввечері та перед дефекацією — ще дві помилки, які роблять багато людей. Залишковий вміст їжі змушує важити більше. Після дефекації маса тіла зменшиться

На думку експерта, найкращий час для перевірки своєї ваги — ранок. Робити це слід натщесерце, перед сніданком і випиваючи чашку кави або чаю.

Дієтолог звернув увагу на одну важливу деталь. Щоб отримати достовірний вимір, ваги завжди повинні стояти на тому самому місці.

— Зважуючись у різних місцях, слід зважати на те, що вага вказуватиме на різні значення, — попереджає лікар, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама