Дієтолог пояснив, чому кава прискорює процес старіння

Дієтолог пояснив, чому кава прискорює процес старіння

Кава є чудовим стимулятором, вона допомагає підвищити концентрацію уваги. Крім того, кофеїн підвищує продуктивність адреналіну, що покращує фізичну витривалість. Однак зловживання кавою може викликати нервозність, безсоння, головний біль, а у деяких людей — подразнення шлунка. Щобільше, генеральний директор NY Nutrition Group (Нью-йоркська група з харчування), дієтолог Ліза Московиц вважає, деякі звички прийняття кави прискорюють процес старіння.

1. Кава замість сніданку

Багато людей заміняють сніданок чашкою кави.

— Це може погіршити харчування шкіри та тіла, що загрожує раннім в’яненням, — каже Ліза Московиць, цитує Poradnik Zdrowie.

І рекомендує готувати сніданок зі свіжими фруктами, цільним зерном та горіхами або насінням, тобто з набором продуктів, повних клітковини та антиоксидантів.

2. Ви п’єте каву вдень та вночі

Фахівці в один голос заявляють: найкраще пити каву вранці. Навіть якщо кофеїн не надто збуджує вас, це не означає, що варто його споживати перед сном або вночі.

— Кофеїн є стимулятором, який за умови вживання перед сном заважатиме адекватному відпочинку. Поганий сон може завдати шкоди регенерації, імунній системі, настрою, енергії, метаболізму, що сприяє швидкому старінню організму, — пояснює Московиць.

3. Вибираєте каву, а не воду

Недостатнє зволоження відбивається не тільки на зовнішньому вигляді шкіри, а й на загальному стані здоров’я. Якщо ви п’єте каву частіше, ніж воду, це загрожує зневодненням.

— Нестача гідратації може негативно вплинути на травлення, метаболізм і навіть суглоби, — попереджає лікар.

4. Тягнетеся до неправильних добавок

Якщо ви віддаєте перевагу чорній каві, то все чудово. Але якщо любите додавати всілякі добавки, такі як цукор або молочні вершки, це може вплинути на появу зайвої ваги, яка є провісником багатьох важких захворювань, таких як атеросклероз або діабет ІІ типу.

Розумне споживання кави зазвичай вважається безпечним для більшості людей. Але, якщо у вас є медичні проблеми або підвищена чутливість до кофеїну, рекомендується консультуватися з лікарем.

Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Вченим вдалося виявити механізм розвитку цукрового діабету ІІ типу: відкриття
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Дієтолог перерахував 4 помилки, які не дають схуднути
Вважається, що неправильне харчування та недостатн...
Реклама