Дієтолог розповів, як дожити до 100 років

врач говорит

Британський експерт з харчування, автор дієти 5:2 Майкл Мослі вважає, що вживання суперпродуктів у великій кількості допоможе дожити до глибокої старості. Ці натуральні та необроблені продукти необхідні для здоров’я травної системи. А, згідно з дослідженнями, секрет довголіття може зберігатися у кишківнику.

На думку дієтолога, овочі, багаті на глюкозинолати, є ключем до довголіття. Серед них — броколі, цвітна капуста, капуста та редька, які сприятливо впливають на здоров’я кишківника.

— Більшість людей розуміють: для того, щоб дожити до глибокої старості, потрібно регулярно займатися спортом, підтримувати здорову вагу, висипатись і впоратися зі стресом. Однак є ще одна важлива умова. Подбайте про корисні бактерії та бактеріальні віруси в кишківнику, і ви доживете до 100 років! — радить Майкл Мослі, передає Radio ZET.

Він посилається на дослідження данських вчених, які довели, що велика різноманітність мікроорганізмів зазвичай пов’язана зі здоровим мікробіомом кишківника. Це захищає від захворювань, пов’язаних із процесом старіння.

Лікар вважає, що збільшення вироблення сірководню в організмі може мати позитивний ефект. Це допоможе підтримувати належний стан слизових оболонок, що значно збільшує засвоєння поживних речовин. Тому дієтолог рекомендує їсти більше фруктів, овочів та бобових через наявність у них клітковини.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама