Дієтолог розповів, як підвищити ефективність ранкових тренувань та швидше схуднути

Дієтолог розповів, як підвищити ефективність ранкових тренувань та швидше схуднути

Професор Університету Бата (Великобританія), дієтолог Хав’єр Гонсалес вважає, що ранкові тренування натщесерце мають велику користь для здоров’я. Вони допомагають швидше схуднути та знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань та цукрового діабету ІІ типу.

Багато хто їсть перед тренуванням, щоб підвищити рівень енергії. Вважається, що це дозволяє тренуватися старанніше та довше. Проте дослідження, проведене професором Гонсалесом, показало, що тренування до сніданку має більше переваг для здоров’я.

Вчений провів дослідження за участю 30 чоловіків, які мали зайву вагу чи ожиріння. Усіх добровольців поділили на три групи. Учасники першої групи займалися на велотренажерах перед сніданками, учасники другої групи — після сніданків, а учасники третьої не тренувалися.

Виявилося, що у чоловіків, які тренувалися до сніданків, удвічі знизилася кількість жиру, ніж у тих, хто тренувався після їди. Експерт пояснює це тим, що під час тренувань натще тіло використовує більше жиру як паливо з жирової тканини, а не з м’язів.

— Якщо зранку не вистачає часу для повноцінного тренування, можна зробити кілька вправ. Це покращить реакцію інсуліну і допоможе більше спалити жиру, — зазначив дієтолог в інтерв’ю подкасту «ZOE Science & Nutrition».

Результати дослідження опубліковані в «Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism» («Журнал клінічної ендокринології та метаболізму»).

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама