Дієтологи назвали сорт сиру, який допомагає схуднути

Дієтологи назвали сорт сиру, який допомагає схуднути

На думку експертів лабораторії харчових продуктів Нью-Йоркського університету (США), ним стала рікота. Як підкреслюють дослідники, справжня рікота виробляється шляхом обробки сироватки, яка залишається після коагуляції молока, овечого чи козячого, для іншого сиру, наприклад пекоріно. При цьому вона містить високу концентрацію сироваткових білків, які легко засвоюються організмом.

— Сироватковий протеїн є однією з найлегших форм білка та має широкий спектр амінокислот. Такий продукт ідеально підійде тим, хто хоче наростити м’язову масу і водночас схуднути, — наголошує дієтолог Емілі Марторано.

Директор лабораторії Лурдес Кастро Мортільяро зауважив, що оскільки рікоту готують із побічних продуктів для виробництва сиру, вона корисніша за інші сорти. Так, наприклад, пармезан, пекоріно чи гауда краще споживати у помірних кількостях. Адже вони містять менше води, більш багаті на калій і тому відрізняються високою концентрацією натрію.

— Тим, хто страждає на гіпертонію або захворювання нирок, необхідно контролювати споживання натрію, тому їм краще вибирати м’якші сири, — уточнює Кастро Мортільяро.

Обидва дієтологи вважають, що тим, хто хоче схуднути, краще не включати до свого раціону так звані цільні сири. А ось деякі сорти, такі як фета, козячий сир або сир з непастеризованого молока, також як і рікота, є добрим джерелом пробіотиків, тому ними насолоджуються в міру. І з користю здоров’ю.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама