Дієтологи пояснили, чим небезпечна сувора дієта

Дієтологи пояснили, чим небезпечна сувора дієта

Багато хто використовує суворі дієти для схуднення. Однак слід пам’ятати, що таке харчування може спричинити нестачу вітамінів, мінералів та інших поживних речовин. Це загрожує слабкістю, запамороченням, анемією та навіть розвитком серйозних захворювань.

Американські експерти з Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC) запевняють, що повільний, але стійкий темп втрати зайвої ваги дозволяє досягти максимальних результатів.

Жорстка дієта може призвести до швидкого схуднення, понад 5 кг на місяць. Але цього можна досягти шляхом втрати води, а не скорочення жирових відкладень. До того ж це надалі може викликати не лише повернення до зайвих кілограмів, а й ще більшу їхню появу.

Безпечною для здоров’я вважається втрата ваги від 500 до 1 кг. Цього можна досягти завдяки зменшенню калорійності страв на 500–750 ккал та веденню активного способу життя.

Дієтологи вважають, що щоденне споживання калорій близько 1600 ккал допоможе схуднути. А щоденні заняття спортом протягом 30 хвилин дозволять зберегти тонус шкіри та не дадуть їй обвиснути.

Для досягнення бажаних ефектів оптимальних результатів рекомендується консультуватися з дієтологом або тренером, щоб розробити персоналізований план харчування та тренувань з огляду на цілі та потреби.

Реклама
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Понад 1 мільярда людей у світі страждають на ожиріння
Нині понад 1 млрд людей у всьому світі страждають ...
Реклама
Пункція при гаймориті
Пункція при гаймориті — показання та протипоказанн...
Одонтогенний гайморит
Причини розвитку зубного гаймориту та види захворю...
Реклама
Борщ допоможе знизити кров'яний тиск та покращить здоров'я серця
Борщ — це популярна українська страва. Звичайне во...
Низький артеріальний тиск після 50 років підвищує ризик розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Після 50 років багато людей можуть страждати від н...
Реклама