До чого призводить залежність підлітків відеоіграми

Дата створення: 20 Липня 2022
Дата оновлення: 20 Квітня 2023
До чого призводить залежність підлітків відеоіграми

Це загрожує погіршенням успішності та агресивністю стосовно близьких

Вчені з Університету Маккуори в Сіднеї (Австралія) проаналізували 900 учнів середніх класів шкіл соціально безнапасних районів. 24 з них (14 хлопчиків та дев’ятьох дівчаток) зайво приохотилися до відеоігор з Інтернету. За словами керівника дослідження, професора психології Вейна Уорбертона, така залежність сприяє низькій самооцінці та соціальній ізоляції.

«Відсутність лідерських якостей, а також погані стосунки з батьками впливають на захоплення такими іграми», — пише Уорбертон на сайті університету.

На його думку, підлітки, надмірно захоплені відеоіграми, так намагаються отримати те, чого їм не вистачає в реальному житті.

— Так вони компенсують незнання багатьох шкільних предметів і, контролюючи гру, намагаються вплинути хоча б на візуальних героїв, — додає професор, пише портал ANSA.

Стан, званий розладом інтернет-ігор (IGD), змушує молодих людей відчувати своє безсилля в соціумі та усвідомлювати відірваність від сім’ї. Більшість із них починають гірше вчитися і відсторонюватися від близьких, стосовно яких часто виявляють агресивне ставлення.

Читайте також: Діти, які багато часу проводять у смартфонів та телевізорів, дурніють

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама