Експерт назвав оптимальну кількість щоденних кроків для здоров’я

Експерт назвав оптимальну кількість щоденних кроків для здоров'я

Малорухливий спосіб життя вважається однією з хвороб ХХІ століття. Вчені Медичного університету Лодзі (Польща) уважно вивчили взаємозв’язок між кількістю кроків та смертністю від будь-якої причини та смертністю від серцево-судинних причин.

Експерти проаналізували 17 досліджень, які тривали протягом семи років, за участю 22 620 осіб. Всі вони були присвячені дослідженню того, як кількість зроблених кроків впливає на здоров’я.

Виявилося, щоб знизити ризик передчасної смертності, достатньо робити близько 2400 кроків на день. Але це щонайменше. Чим більше ми ходимо, тим краще для здоров’я. На думку вчених, кожні додаткові 1000 кроків знижують ризик передчасної смертності на 15%. А кожні додаткові 500 кроків допомагають знизити ризик летальності серцево-судинних захворювань на 7%.

Дослідження показали, що люди віком від 60 років і старші, які робили від 6000 до 10 000 кроків на день, схильні до зменшення ризику смертності на 42%. А ті, хто робив від 7000 до 13 000 кроків щодня, — на 56%.

— 10 4000 кроків — це оптимальна кількість щоденних кроків для здоров’я. Для більшої ефективності потрібно робити від 13 000 до 20 000 кроків, — наголосила керівник дослідження, професор Мацей Банах, співавтор дослідження, пише портал Gazeta.pl.

Дослідження опубліковане в European Journal of Preventive Cardiology («Європейський журнал профілактичної кардіології»).

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама