Експерт пояснив, чи можна за допомогою масажу позбутися целюліту

Експерт пояснив, чи можна за допомогою масажу позбутися целюліту

Найчастіше целюліт з’являється на стегнах, сідницях та животі, як у струнких, так і опасистих людей. Особливо часто йому схильні жінки. Це пов’язано з фізіологічними та гормональними відмінностями. Целюліт зазвичай стосується структури сполучної тканини, яка еластичніша у жінок.

Целюліт, або зміна у підшкірній клітковині, відбувається внаслідок порушень кровотоку та лімфи. Це призводить до розширення пір, набряку епідермісу, в’ялості шкіри, нерівномірної напруги.

На появу целюліту можуть впливати як генетичні, так і фактори навколишнього середовища. Спосіб життя та стреси, низька фізична активність, занадто тісний одяг, куріння, зловживання алкоголем можуть сприяти утворенню целюліту. Чи можна позбутися його?

— На думку вчених, китайський банк масаж впливає на стимуляцію імунної системи, а також вегетативної нервової системи. Лімфодренаж є одним з найбільш поширених та ефективних методів лікування целюліту. Через сильне скупчення в місцях банкової активності дренуються токсини та подаються поживні речовини та кисень, — пояснив фізіотерапевт Зігмунт Бартосевич в інтерв’ю порталу Radiozet.

Масаж слід проводити двічі-тричі на тиждень, по 20 хв. Однак, як і будь-який лікувальний засіб, китайський масаж має протипоказання. Його не можна робити при куперозі, ранах на шкірі, запаленні, висипу вугрів і вагітності.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама