Експерт розповів, як за 2 хвилини подолати безсоння

Експерт розповів, як за 2 хвилини подолати безсоння

Масаж може бути одним із методів, який допомагає розслабитися та зняти напругу. Це покращує кровообіг, розслаблює м’язи та знижує рівень стресу, що допомагає перемогти безсоння.

Масаж як снодійне

  • Масаж допоможе розслабити напружені м’язи, особливо в області шиї, спини та плечей. Це підвищує комфортність та сприяє засипанню.
  • Масаж може стимулювати вивільнення ендорфінів, так званих гормонів щастя, які знижують рівень стресу і тривоги.
  • Розслаблення, досягнуте завдяки масажу, може сприяти покращенню якості сну, роблячи його глибшим та спокійнішим.
  • Масаж стимулює вироблення мелатоніну — гормону, що регулює цикл сну та неспання.

Популярний американський тренер зі сну Бет Кендал вважає, що прості натискання пальцями на певні точки обличчя дозволять уникнути нічних пробуджень.

Запропонована тренером зі сну техніка Тапінг, або техніка емоційної свободи, заснована на акупресурних точках китайської медицини. При стимуляції певних точок обличчя пальцями знімається стрес, напруження та нервозність, що накопичилися протягом дня. Ось чому важливо кінчиками пальців рук масажувати круговими та м’якими рухами. Також експерт радить постукувати протягом 2 хв по таким ділянкам обличчя, як корінь носа (між бровами) та віскі. Натискання на них посилає заспокійливий сигнал у мигдалеподібне тіло — область мозку, де обробляються емоції.

— Самомасаж є моментом контакту зі своїм тілом, під час якого можна розслабитися і знову зосередитися на тому, що відбувається тут і зараз, — підтверджує фізіотерапевт і остеопат Роберто Барбаро, повідомляє Glonaabot.it.

Сьогодні існують різні техніки постукування для розслаблення. На думку фахівців, такі альтернативні способи боротьби з безсонням особливо підійдуть людям віком понад 60 років.

Однак масаж не є універсальним засобом від безсоння. Важливо також звернути інші аспекти життя: правильне харчування, активний спосіб життя, споживання кофеїну. Якщо безсоння має хронічний характер, необхідно звернутися до лікаря, який призначить необхідне лікування.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама