Експерти пояснили, чому йогурт кращий за кефір

Експерти пояснили, чому йогурт кращий за кефір

Мікрофлора кишківника, або мікробіом, є спільнотою мікроорганізмів, що населяють шлунково-кишковий тракт. Цей мікробіом включає бактерії, віруси, гриби та інші мікроорганізми. Мікрофлора кишківника відіграє ключову роль у підтримці здоров’я.

Функції мікрофлори кишківника 

  • Основну частину мікрофлори кишківника становлять бактерії, які виконують безліч функцій: участь у травленні, синтез вітамінів, підтримання імунної системи та захист від патогенних мікроорганізмів.
  • Мікрофлора кишківника допомагає у розкладанні деяких складних вуглеводів, виробляє короткі ланцюги жирних кислот, які можуть використовуватися клітинами кишкової стінки як джерело енергії.
  • Здорова мікрофлора кишківника запобігає розвитку інфекції.
  • Мікрофлора кишківника відіграє роль у розвитку та регуляції імунної системи, що запобігає появі аутоімунних реакцій.

Порушення у складі мікрофлори кишківника (дисбактеріоз) можуть бути пов’язані з різними станами, такими як синдром подразненого кишківника (СПК), запальні захворювання кишківника, алергії та навіть деякі неврологічні та психічні розлади.

Найкращі пробіотики для мікробіому

Існують різні види молочних продуктів: на основі тваринного або рослинного, збагаченого свіжими або сухими фруктами, з високою жирністю та низькою. Найкращими з них молочними пробіотиками є грецький йогурт, кефір та скір.

Грецький йогурт виходить шляхом бродіння. А завдяки мікроорганізмам, що містяться в ньому, є «живим». Тому його слід зберігати у холодильнику, при температурі +4°С, до вживання.

Кефір ферментується на основі незбираного молока за допомогою різних видів дріжджів та бактерій. Перші перетворюють частину лактози на вуглекислий газ, інші — на алкоголь. Останні відповідають за бродіння та смак, настільки схожий на традиційний йогурт.

Нарешті, скір — це сир скандинавського походження, виготовлений з коров’ячого молока. Молоко доводять до 85°С, додають скір попереднього виробництва та сичужний фермент. Далі скір охолоджують та коагулюють, а потім фільтрують марлею.

Ці продукти відрізняються не лише смаком та способом приготування, але й наявністю молочнокислих ферментів. Щоб зрозуміти, який із них краще відповідає потребам у харчуванні, італійські фахівці журналу Il Salvagente («Рятувальний жилет») провів тест для оцінки відмінностей мікрофлори цих пробіотиків.

Чому йогурт кращий за кефір

Для тесту було обрано дев’ять видів кожного продукту. Як показали лабораторні дослідження, всі вони відрізнялися концентрацією пробіотичних бактерій.

Грецький йогурт має концентрацію всіх мікроорганізмів, що дорівнює щонайменше ста мільярдам (10^10) організмів кожної групи.

Кефір має ту ж концентрацію, що і йогурт для стрептококів, лактококів і лактобактерій, і нижчу концентрацію (10^7) — для біфідобактерій.

Скір відрізняється низькою концентрацією біфідобактерій і лактобактерій (10^3) і відсутністю стрептококів та лактококів.

Якщо врахувати, що добова доза молочнокислих бактерій, рекомендована для підтримки здоров’я нашого кишківника, становить близько 109 живих клітин, то зрозуміло, що її можна задовольнити тільки споживанням йогурту і кефіру.

Підтримка здоров’я мікрофлори кишківника може бути досягнута через різноманітну та багату їжу, багату на волокна, помірне споживання пробіотиків та запобігання надмірному використанню антибіотиків, які можуть впливати на склад мікрофлори.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама